גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מטריקס שדרגה את תשתיות המחשוב של בית הדפוס גרפוליט

מאת:  אסף מואב - דורן תקשורת   |   תאריך:  09/07/13 15:28   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס השלימה פרויקט לשדרוג תשתיות המחשוב בבית הדפוס גרופוליט, שהינו בית הדפוס המסחרי הגדול ביותר בארץ. הפרויקט נועד לענות על צורך של בית הדפוס לתמוך באופן יעיל בגידול הפעילות התפעולית שלו ובנפחי המידע. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד בכ-250,000 ₪ .

במסגרת הפרויקט שארך כשבועיים, שודרגו תשתיות המחשוב של גרפוליט ובכלל זה תשתית ה- Hyper-V של מיקרוסופט מגרסת 2008 לגרסת 2012 וסביבת ה-Exchange מגרסת 2003 לגרסת 2013. כמו כן, שודרגה סביבת ה-Active Directory מגרסת 2003 לגרסת 2010.

לדברי אליעזר רמות, מנהל מיחשוב ואבטחת מידע בגרפוליט, "גרפוליט הנו בית הדפוס המסחרי הגדול ביותר בארץ המשרת את הלקוחות הגדולים ביותר ,ברמת שירות גבוהה ובמתכונת פעילות של 24 שעות ביממה. הבחירה במטריקס לביצוע הפרויקט נעשתה הודות לידע והניסיון שלהם בסביבת מיקרוסופט ובתחום התשתיות, וכן ביכולתם לנתח את המצב הקיים, לאפיין את הצרכים החדשים ולהתאים להם פתרון מיטבי".

לדברי דודי טוכפלד, מנהל תחום מיקרוסופט ופרויקטים בחטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס, "פרויקט שדרוג תשתיות המחשוב שביצענו בגרפוליט יאפשר לבית הדפוס להשיג ניהול מרכזי ויעיל של המידע, תמיכה בגידול תשתיות המחשוב בעתיד ואפשרות חיבור מרחוק למערכות הייעודית של בית הדפוס מכל מקום, לרבות מהתקנים סלולרים ניידים. בכך, משיג בית הדפוס חווית משתמש טובה יותר לעובדי הארגון לצד יכולת שרידות גבוהה יותר של המידע שלו".

לדברי מגי שורק, מנהלת שותפים במיקרוסופט ישראל, "ארגונים ועסקים, דוגמת בית הדפוס גרפוליט, צריכים להפיק את המקסימום מתשתיות המחשוב שלהם ונדרשים כל העת לתת מענה ללקוחות, לטפח את גורמי הבידול העסקיים שלהם ולהגיב לשינויים ולהזדמנויות בשוק התחרותי בו הם נמצאים. השימוש בכלי מיקרוסופט דוגמת Hyper-V, Exchange וActive Directory -, ושדרוגם לגרסאות החדשות, מאפשרים לארגון ליהנות מתשתית יציבה, יכולת התמודדות עם עומסים כבדים, גמישות ומהירות מקסימאליים וכן ניהול ושליטה מרכזיים של משאבי המחשוב בארגון".

אודות מטריקס
מטריקס, המעסיקה כ- 6,500 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרוייקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים.
הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.
עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותיIT ע"פ סקר BDI.
מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2012 הגיע ל- 2 מיליארד שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל, STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השביעית ו IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה הרביעית ברציפות
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים