גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

סקירת פרגולות אלומיניום המתאימות לגינה

מאת:  linak - linak   |   תאריך:  11/05/15 01:38   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
סוגים רבים של פרגולות אלומיניום מתאימים לגינה, אך כל אחד מהם שונה ומתאים לסוגים נבדלים של מתחמים חיצוניים. כעת נספק לכם סקירה קצרה אודות הפרגולות הללו – סקירה שתעשה לכם סדר ותסייע לכם לבחור פרגולות אלומיניום כנדרש.

מהו אלומיניום?

אלומיניום הוא חומר קשיח אל חלד, וגם אינו צובר קורוזיה. על כן, הוא המתאים ביותר להצבה בחוץ. צבעו הגולמי אפור כהה ולעתים כסוף. ניתן, בטכנולוגיות הצביעה של היום, לצבוע את הפרגולות כנדרש – בכל צבע שתבקשו, כולל בחום של העץ הטבעי. פתרון זה יקנה לכם גם פרגולה קשיחה ועמידה מאלומיניום וגם כזו בעלת מראה העץ הגולמי והטבעי.

פרגולה צמודת קיר

פרגולת צמודת קיר היא פתרון אקסקלוסיבי לבעלי הגינות הקטנות. אם אין מספיק שטח בגינה, ניצול רוב השטח לפרגולת 4 עמודים רחבה וגדולה לא יהיה מעשה חכם. לעומת זאת, הצבת פרגולה בעלת שני עמודים בלבד, כשהיתר צמוד לקיר זה ניצול נכון של המקום, וכך נוהגים צרכנים רבים כשמבקשים לצרוך פרגולה עבור החצר הקטנה. ניתן לרכוש פרגולות עם רפפות בצורות שונות, ולאו דווקא הצורה המלבנית הידועה והמוכרת.

פרגולת עמודים

פרגולת העמודים היא הפרגולה הידועה ביוצר, זו אשר מורכבת מ- 4 עמודים בדומה לשולחן. הפרגולה הזו מיועדת בעיקר לאתרים ספציפיים בחצר גדולה – למשל ליד בריכת השחייה, בסמוך לפינת הקפה, וכד'. פרגולת עמודים מעין זו נשענת על 4 עמודי אלומיניום כאשר בפסגתם ניצב המשטח עם התריסים. הוא יכול להישלט מרחוק על ידי קיפולו או כיוון זוויתי של התריסים.

כיצד נדע איזו פרגולה הכי כדאית לנו?

כפי שכבר ציינו, מבחינת הגודל – פרגולת קיר תהיה הפרגולה הכי כדאית לחצרות הקטנות, ופרגולת עמודים עבור חצרות בהן מעוניינים לסמן נקודה כנקודה חשובה בחצר בה בעליה נמצאים רוב הזמן. יחד עם זאת, ישנם שיקולים עיצוביים שחשוב לקחת בחשבון: כיצד תיראה הפרגולה, כיצד ייראו העמודים, כיצד ייראו הרפפות העליונות, וכד'. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חברת הפרגולות על מנת להגיע למסקנה בנידון, ובכעך גם להרוויח פרגולה יפה ומהודרת וגם לעבות את החצר בעיצוב שבאמת מתאים לה, ובאמת תורם לאווירה שקיימת בה הלכה למעשה.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים