גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אתר ההיכרויות המוביל, JDate, פתח בקמפיין טלוויזיוני חדש

מאת:  מאי בינסטוק - אורנשטיין חושן תקשורת   |   תאריך:  12/05/15 02:08   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
קמפיין פרפר_JDate, צילום רועי גרינברג
קמפיין פרפר_JDate, צילום רועי גרינברג
אתר ההיכרויות המוביל בישראל, JDate, פותח בקמפיין טלוויזיוני היתולי תחת הכותרת "עכשיו ברצינות"
היקף הקמפיין עומד על מיליוני שקלים
 הקמפיין הטלוויזיוני הוא פרי עבודה משותפת של צוות JDate ישראל ומשרד הפרסום Lead
 במסגרת הקמפיין יוקרנו שידורי חסות ופרסומות בפריים-טיים במשך 3 חודשים
JDate, אתר ההיכרויות הבינלאומי המוביל בעולם היהודי, יוצא לראשונה בישראל בקמפיין היתולי הנושא את הסלוגן "עכשיו ברצינות". את הקריאייטיב יצרו ביחד JDate ישראל עם משרד הפרסום Lead. הקמפיין יעלה בתחילת חודש מאי וירוץ כשלושה חודשים בטלוויזיה ובאינטרנט.

הפרסומת כוללת מספר סרטונים קצרים המציגים בחור בעל כנפי פרפר בסיטואציות קומיות בהן הוא באינטראקציה עם בחורה, למשל בדייט בפאב או במסעדה, וזו מנסה לשכנע אותו שיודה שהוא פרפר ולא רציני תוך שהוא מכחיש. בתשדיר נוסף נראה הפרפר כשהוא אצל הרופא, שעובר עימו על רשימת סימפטומים המצביעה על היותו פרפר. המסר המרכזי העולה מהסיטואציות הוא שהגיע הזמן להיכנס ל–JDate ולמצוא מישהו רציני.

לדברי שי טרוצמן, מנכ"ל אתר JDate ישראל: "הקמפיין הנוכחי הינו קמפיין תדמיתי, לחיזוק מיצוב JDate כאתר הבית של האהבה והפלטפורמה הבלעדית למציאת מערכת יחסים רצינית. מסקרים שערכנו ומהניסיון שצברנו, הסינגלים עייפו מהיכרויות שטחיות. בבואם לחפש זוגיות בעלת אופק רציני הם בוחרים להגיע אלינו."

לדברי רמי יהודיחה, מנכ"ל ומייסד משרד הפרסום Lead: "JDate הוא המותג המוביל בקטגוריית ההיכרויות. הקמפיין מחזק ומבדל את JDate כמקום שאליו מגיעים 'כשרוצים להכיר ברצינות'. יצרנו קמפיין קריאייטיבי והומוריסטי ועשינו שימוש באייקון בולט (הפרפר), המחזק את מובילות המותג".

אודות JDate
אתרJDate נוסד בשנת 1997, באתר מעל 750,000 אלף חברים פעילים ברחבי העולם והוא נמצא בבעלותה של חברת Spark Networks Limited האמריקאית.

אודות משרד הפרסום LEAD
משרד הפרסום Lead, שהוקם בשנת 2004 על ידי רמי יהודיחה, מציג כבר שש שנים רצופות את עקומת הצמיחה החדה ביותר בענף הפרסום. בסוף 2013 דורג LEAD על ידי גלובס במקום השביעי במדד AGENCY OF THE YEAR. על לקוחות Lead נמנים בין השאר: גוגל, בנק יהב, בית ההשקעות אלטשולר שחם, זוגלובק, סובארו, גלובס, בזק עסקים, ערוץ 20, פנגו, יד2, JDate, חברת התרופות דקסון, מגה ספורט, מכללת עזריאלי להנדסה, עמותת אור ירוק ועוד.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים