גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מדיזינגוף סנטר לרשת בורגרסבר

מאת:  ערן קליגר - kliger/bb&a יחסי ציבור ותקשורת   |   תאריך:  21/05/15 04:32   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
עדי אורנשטיין בייליס
עדי אורנשטיין בייליס

אורנשטיין, 35, נשואה פלוס 2 , בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמכללה למנהל.

בתפקידה האחרון, מנהלת השיווק של דיזנגוף סנטר, כיהנה 6.5 שנים במסגרתן ניהלה את מחלקת השיווק במרכז הקניות התל-אביבי, כולל את צוות השיווק.

במסגרת התפקיד ניהלה את הפרסום, יחסי הציבור, האירועים, שיתופי הפעולה והירידים השונים. במהלך התפקיד חידדה את ערכי המותג ויצקה תכנים חדשים על מנת לבסס את מקומו של דיזנגוף סנטר כמרכז המסחרי האורבני והטרנדי ביותר.

במסגרת תפקידה כמנהלת השיווק של רשת בורגרסבר, תנהל אורנשטיין את מערך הפרסום, יחסי הציבור, שיתופי הפעולה והאירועים ותעמיק את הפעילויות השיווקיות של הרשת על פי ערכיה - רשת ארצית איכותית, יעילה, שירותית וטרנדית.

רשת בורגרסבר מתמחה במנות המבורגר איכותיות כשרות המותאמות לטעמו האישי של הלקוח ומציעה חווית בילוי עדכנית ובשורות קולינריות מתחדשות. הרשת מונה כיום 32 סניפים בפריסה ארצית והינה רשת ההמבורגרים הרביעית בגודלה בישראל. בשוק ההמבורגרים הישראלי המגלגל כמיליארד שקלים בשנה, הרשת תופסת נתח שוק של 20% אחוזים ומשרתת כ-150 אלף לקוחות בכל חודש. ב-3 השנים הקרובות מתוכננת הרשת לפתוח עוד כ-5 סניפים ברחבי הארץ.
הרשת מחזיקה ב-15 סניפים בירושלים רבתי ולצדם 17 סניפים נוספים בכל רחבי הארץ: תל אביב, כפר סבא, רעננה, מודיעין, פתח תקווה, אילת, נתיבות, מעלה אדומים, גבעת שמואל, בית שמש, אשדוד, באר שבע.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים