גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

שטח חקלאי למכירה

מאת:  linak - linak   |   תאריך:  16/06/15 23:12   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
תגיות:  חקלאות , נדלן , קרקע
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אנו כבר זמן מה רואים שלטי חוצות ופרסום בעיתונים על שטח חקלאי למכירה. שלטים אלה ופרסום אחר שאנו מבחינים בו, מבטיחים לנו קרקע חקלאית באזורים שונים בארץ במחיר של 200,000-300,000שח שנרה לנו מחיר די משתלם ותשואה גבוהה, כאשר הקרקעות הללו יופשרו וניתן כבר יהיה לבנות עליהם בית. ראשית מכירת שטחים חקלאיים, היה כבר שנות התשעים, כבר אז, החלו רבים לרכוש שטח חקלאי למכירה . בוצעו כבר אז אלפי עסקאות והנתון מתחיל רק לעלות. ההבטחות להפשרת החקלאות תמיד נמצאות, רק שאף אחד אינו יודע בוודאות מתי זה יקרה. בגלל בעיית הדיור, רבים נוהרים לרכוש קרקעות חקלאיות על מנת להבטיח לעצמם את בית צמוד קרקע שתמיד חלמו עליו.

לרכוש קרקע חקלאית ולא דירה

זו בעצם המגמה, בגלל מחירי הדיור שהם ממש בלתי אפשריים. אנשים יעדיפו להשקיע בקרקע כמו שטח חקלאי למכירה, ולא בדירה שמחירה הוא בשמים, שאולי יום אחד ואפילו אולי בקרוב, תהיה לכם איכות חיים טובה , ויוכלו לבנות את בית חלומותיהם. למרות שרוכשי הקרקעות, יודעים כ ההפשרה יכולה להתבצע רק תוך כמה שנים, הם פשוט יושבים על הגדר וממתינים בסבלנות. יש לציין, כי בכל האורים בארץ יש שטח חקלאי למכירה אם מהדרום עד הצפון ובאזור המרכז כמו חרה , פרדס חנה ועוד. על מנת למנוע סיכונים כמו קרקע קלו תופשר או שייקח לה הרבה שנים עד שתופשר, יש לרכוש שטח חקלאי למכירה, בחוכמה ולברר עליו כמה שיותר פרטים באמצעות עורך הדין שמתמחה בדיני מקרקעין, על מנת שיבדוק לכם היטב מה אתם עומדים לרכוש, כי בכל זאת כמה מאות אלפי שקלים, זה אינו סכום מבוטל.

אזורים מבוקשים לקרקע חקלאית לקנייה

למרות שיש שטח חקלאי למכירה בכל אזורי הארץ, ניתן לראות על פי הנתונים, כי האזור הכי מבוקש הוא אזור המרכז והשרון. הרבב שטחים חקלאיים, כבר אינם מתפקדים כשטח חקלאי, והם מתחילים להיות מוצעים למכירה. יש לבדוק, מי עומד מאחורי שיווק הקרקע, יש הרבה נוכלים בתחום וכדאי התייעץ עם מומחים בנדל"ן שמבינים במגרשים ובמיוחד במגרשים חקלאיים.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים