גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מי עדן במהלך פרסומי חדש ונרחב

מאת:  שטרן אריאלי - שטרן אריאלי   |   תאריך:  10/02/16 03:23   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
תגיות:   קמפיין חדש  , מי עדן
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מי עדן במהלך פרסומי חדש ונרחב תחת הקונספט: Pure Life. Pure Style

ההשקעה בקמפיין נאמדת בכמיליון שקל

מי עדן, חברת המים המובילה בישראל, יוצאת במהלך תקשורתי חדש בשפה פרסומית חדשה, מרעננת ומלאת חשק. המהלך יחל עם קמפיין חדש שיעלה בערוצי הטלוויזיה המסחריים ובדיגיטל ביום רביעי, ה 10.2.16.
את המהלך הפרסומי יובילו מלכת היופי לשעבר סיון קליין והדוגמן עידן רול.
הסיסמה החדשה "Pure Life. Pure Style מהווה חלק מאסטרטגיה של חיזוק הנחשקות למגוון פתרונות השתייה של מי עדן - מים צלולים ואיכותיים, מים מוגזים וקפה אספרסו איטלקי משובח. הקמפיין יכלול שישה סרטוני טלוויזיה, תשדירי רדיו , עיתונות ופעילות דיגיטל נרחבת - וישים דגש על סטייל, סגנון ופוד אפיליות . השפה החדשה תתקשר את 3 קטגוריות הפעילות השונות של מי עדן: מים מינרליים, מים מסוננים וקפה לוואצה, תוך הצגת מגוון אפשרויות השתייה סביב עונות השנה.

לרגל השקת הקמפיין החדש, משיקה חברת מי עדן גם מבצע הצטרפות חדש ואטרקטיבי, המעניק למצטרפים לאחד מפתרונות המים של מי עדן, תווי קניה בשווי 400 ₪ , מתנה.

עופר משולם, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מי עדן: "מי עדן מציגה קמפיין צעיר רענן וצבעוני, המדגיש את הייחודיות של מי עדן בהיצע פתרונות השתייה המגוון שאנו מציעים ללקוחותינו, החל ממים מינרליים, מסוננים ומוגזים ועד להיצע מכונות קפה איכותיות וקפסולות הקפה האיטלקי מבית LAVAZZA . השפה הפרסומית מבטאת את סגנון החיים ע"פ חברת מי עדן, לרבות הסטייל והעיצוב של הברים והסטייל שבמשקה המרענן.

הקמפיין יעלה באמצעות משרד הפרסום ראובני - פרידן.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים