גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

טיפים ומושגים שכדאי לדעת על קידום אתרים

מאת:  אלי כהן - seo-fast   |   תאריך:  15/02/16 08:43   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
תגיות:  קידום אתרים
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
קידום אתרים – מושגים וטיפים שכדאי לדעת
במאמר זה בחרנו להביא מושגים וטיפים חשובים לכל מי שעוסק או מתעניין בתחום של קידום אתרים.

קידום אתרים - מהן מילות המפתח?
כאשר הגולש מחפש ברשת האינטרנט מוצר או מידע מסוים הוא יקליד מילות מפתח. מילות המפתח הן המילים הממקדות את מנוע החיפוש וגורמות לו להציג את האתר שלכם ברשימות האתרים העוסקים באותו תחום.
קידום אתרים מקצועי יעזור לכם לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות לאתר שלכם. אם אינכם רוצים להיעזר בשירותים של קידום אתרים מקצועי, אתם יכולים להיעזר בכלים שמעמיד מנוע החיפוש "גוגל" ואשר עוזרים למצוא את המילים המתאימות.
חברת קידום אתרים מעסיקה כותבי תוכן מקצועיים. כותבי התוכן ידעו לכתוב תוכן מקצועי ומעניין המשלב בתוכו את מילות המפתח הנבחרות.

קידום אתרים מקצועי ידע לשלב נכון את מילות המפתח. ברשת האינטרנט אפשר למצוא כתבות תוכן בלתי מקצועיות אשר "אונסות" את התוכן ומשלבות בו מילות תוכן ללא קשר ובמינון גבוה. כתיבת תכנים שאינה מקצועית לא תקדם את האתר. מנועי החיפוש יסווגו את הכתבות ככתבות המיועדות לקידום האתר, יפסלו את האתר או ימקמו אותו בסוף רשימת האתרים.

קידום אתרים – איך לא תיפלו בפח?
אל תתפתו לבחור חברות של קידום אתרים המקדמות באמצעים פסולים. לפני שבוחרים את החברה רצוי להתעניין על השיטות שאיתן עובדת החברה. שיטות פסולות מקדמות את האתר במהירות, אך ברגע שמנוע החיפוש מגלה את טיב הקידום יצנח האתר במהירות ויקשה מאוד לקדם אותו.

אל תתפתו לחברות של קידום אתרים המציעות תנועה מרובה של גולשים לאתר. במדינות כמו הודו ופקיסטאן עלות הקליק היא אפסית ולכן אפשר לייבא משם כניסות רבות. כניסות אלו אינן איכותיות ולא יביאו לקוחות רציניים.

אל תתפתו לחברות של קידום אתרים המבטיחות תוצאות מהירות וטוענות כי פיצחו את הסוד של גוגל. אף אחד לא יודע את הנוסחה שלפיה עובד גוגל והיא משתנה מעת לעת. חברה של קידום אתרים מקצועית ואמינה היא חברה העובדת במקצועיות ובהתמדה .
סרטון של SEO-FAST
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים