גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

יחסי ציבור באינטרנט – לקידום ומיתוג העסק שלך

מאת:  שחר עזר - Smart SEO   |   תאריך:  17/03/16 04:54   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
בעוד שבעבר בעלי עסקים חשקו בפרסומות בעיתון, ברדיו ובטלוויזיה, הרי שכיום הנתח המרכזי של עולם השיווק נמצא דווקא באינטרנט. נכון לשנת 2016, האדם הממוצע זמין לאינטרנט יותר מאשר לכל אמצעי תקשורת אחר, מבצע בו חיפושים על מנת למצוא את המוצרים שהוא מעוניין בהם ומנתב חלק משמעותי מההוצאות הכספיות שלו על פי המידע שהוא מקבל. רוצים להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל? להופיע בפיד של הפייסבוק בתדירות גבוהה? ליצור סרטונים שיוקרנו ביוטיוב? לא משנה אם אתם עסק קטן, בינוני או גדול – זה בהחלט אפשרי.

למה פרסום באינטרנט הוא חשוב כל כך?

כאשר לקוח בוחן היום בית עסק מסוים, פעמים רבות הוא עושה זאת באמצעות האינטרנט. אחד הדברים שאנו מצפים מכל חברה זה שהיא תחזיק אתר אינטרנט מסודר ומעודכן אשר כולל פרטים בסיסיים, קטלוג מוצרים ומחירים ומידע על אופן הקנייה. באופן הזה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יוכלו להתרשם ממבחר השירותים שאתם מציעים, מהאיכות ומהמחירים שלכם באופן פשוט ונוח. כמו כן, רשת האינטרנט מהווה פלטפורמה מעולה לפרסום עבור לקוחות חדשים שלא הכירו את החברה שלכם עד כה.

איזה אפשרויות מיוחדות יש באינטרנט?

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר באתרי האינטרנט הינו האפשרות לעקוב אחר גולשים ספציפיים, ללמוד את הרגלי הצריכה שלהם ולבחור לשווק את השירותים שלכם באופן ישיר אליהם. כך הכסף שתקדישו לפרסום יושקע רק בלקוחות פוטנציאליים ולא באנשים שבכל מקרה לא ירכשו את המוצר שלכם.

יתרון נוסף הוא היכולת למכור און ליין, מבלי שהקונה יצטרך להגיע לבית העסק. ראשית כל, הפעולה נוחה יותר עבור הקונה ועל כן תעודד אותו לקנות אצלכם. שנית, תוכלו להציע ללקוחות מחירים זולים יותר כיוון שלא תדרשו להשקיע בכוח אדם רב, בתצוגה מרשימה או בשטח מכירה. כמו כן, הלקוחות יוכלו להיות מכל רחבי הארץ ואף העולם ולא רק מהאזור שבו פועל בית העסק.

הקמת אתר תוכן – פרסום לטווח ארוך

פן משמעותי נוסף של הפרסום באינטרנט הינו השרידות של הדברים. בעוד שמודעה בעיתון או ברדיו תיעלם ולא יישאר ממנה זכר לאחר זמן קצוב, הרי שבאינטרנט הדברים ממשיכים לחיות במשך שנים ארוכות. ברגע שהקמתם אתר, כתבתם מאמרים ודאגתם לשווק אותו – הוא תמיד יהיה שם וגולשים יוכלו להגיע אליו. כמובן שעל מנת למשוך קהל גדול של מבקרים יהיה עליכם לרענן את התוכן, להשקיע כסף בקידום שלו ולהקדיש משאבים לשדרוג האתר, אך גם אם לא תעשו זאת ההשפעה תמשיך להתקיים.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים