גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט: 2 מיליארד דולר הכנסות

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  24/03/16 04:32   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
רד האט: חברת קוד פתוח הראשונה עם 2 מיליארד דולר הכנסות

רד האט מדווחת על תוצאות הרבעון הרביעי ותוצאות שנת הכספים 2016 כולה

רד האט (Red Hat) – חברת פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, פרסמה את תוצאות הרבעון הרביעי ותוצאות שנת הכספים 2016 כולה (שנת הכספים של רד האט מסתיימת בסוף פברואר).
לאחר שהייתה חברת פתרונות קוד פתוח הראשונה שהגיעה למיליארד דולר הכנסות, עברה החברה בסוף שנת הכספים 2016 את סף 2 מיליארד דולר הכנסות, והיא חברת קוד פתוח הראשונה שהגיעה להישג זה.

ברבעון הרביעי הגיעו הכנסות רד האט ל- 544 מיליון דולר, גידול של 17% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, או 21% בניכוי הפרשים בשערי מטבע.
ההכנסות בשנת הכספים 2016 היו 2.05 מיליארד דולר, עלייה של 15% בהשוואה לרבעון המקביל בשנה שעברה, או 21% בניכוי הפרשים בשערי מטבע
הכנסות ממנויים (מקור ההכנסות העיקרי של רד האט) ברבעון הרביעי היו 480 מיליון דולר, עלייה של 18% בהשוואה לרבעון המקביל בשנת הכספים 2015, או 22% בניכוי הפרשים בשערי מטבע.

ההכנסות ממנויים בשנת הכספים כולה היו 1.8 מיליארד דולר, עלייה של 16% בהשוואה לרבעון המקביל בשנה שעברה, או 22% בניכוי הפרשים בשערי מטבע
ברבעון הרביעי היו לרד האט הכנסות הקשורות בפיתוח יישומים והכנסות ממנויים לטכנולוגיות מתפתחות אחרות, בסך 89 מיליון דולר, עלייה של 38% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, או 43% בניכוי הפרשים בשערי מטבע.
הכנסות מפעילויות אלה בשנת הכספים המלאה, הגיעו ל- 323 מיליון דולר, גידול של 37% בהשוואה לרבעון המקביל בשנה שעברה, או 46% בניכוי הפרשים בשערי מטבע
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון הרביעי היה 247 מיליון דולר, עלייה של 14% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.
תזרים המזומנים בשנת הכספים המלאה, הגיע ל- 716 מיליון דולר, עלייה של 15% בהשוואה שנתית, ואילו ההכנסות הנדחות במאזן הסתכמו ב- 1.72 מיליארד דולר, עלייה של 16% בהשוואה שנתית.


"הרבעון הרביעי סגר מבחינתנו שנה חזקה, כשהתוצאות עלו על תחזיותינו. שמרנו על רמת ביצועים גבוהה לאורך שנת הכספים, עם גידול של יותר מ- 20% מדי רבעון (במטבעות קבועים). ביצועים אלה יצרו צבר-שיא של הזמנות בגובה 2.13 מיליארד דולר", אמר פרנק קלדרוני, סגן נשיא בכיר וה- CFO של רד האט.


אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים