גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט ואמדוקס משתפות פעולה

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  29/03/16 04:54   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רד האט ואמדוקס משתפות פעולה כדי לאפשר חדשנות פתוחה
עבור חברות תקשורת
אמדוקס תשתמש בפלטפורמת Red Hat Enterprise Linux OpenStack להעצמת פתרון ה- Network Cloud Service Orchestrator for NFV שלה

רד האט– (Red Hat) הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי אמדוקס (Amdocs), הספקית המובילה של פתרונות המשפיעים על חוויית לקוחות הקצה, שילבה את פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux OpenStack עםAmdocs Network Cloud Service Orchestrator - פתרון פתוח, מונחה-קטלוג, המותאם לעבוד עם רכיבי רשת וירטואליים של יצרני פתרונות ענן (vendor-agnostic), ונועד לסייע לחברות תקשורת במעבר מרשתות פיזיות לסביבות שירותי ענן.

באמצעות פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux OpenStack, מציע
Amdocs Network Cloud Service Orchestrator פתרון מלא עבור ניהול שרותי ענן (orchestration) בסביבה מבוססת תוכנה. על ידי מתן האפשרות לתכנון, יצירה והבטחה מתמשכת של שירותי רשת מורכבים הכוללים פונקציות רשת וירטואלית, הפתרון מאפשר לחברות תקשורת להתנהל באופן זריז (agile) להשיק שירותים חדשים בזמן קצר, ולתת מענה מהיר לצרכי לקוחות הקצה וללחצים תחרותיים. עם פתרון זה, המבוסס על קוד פתוח, יכולות חברות תקשורת לפרוס במהירות רבה יותר פונקציות רשת וירטואליות (VNFs) מיצרנים שונים במסגרת קטלוג השירותים שלהן, ולהפוך לחברות המספקות ללקוחותיהן שירותים מקצה לקצה המבוססים על יצרני רשת שונים.

אמדוקס בחרה ברד האט הודות למעמדה כמובילה בקוד פתוח ו- OpenStack , ובזכות המעמד שמבססת לעצמה פלטפורמתRed Hat Enterprise Linux OpenStack כפלטפורמת ענן כמובילה עבורNFV , כמאפשרת חדשנות פתוחה ומהירה יותר. אמדוקס מסתמכת על רד האט כשותפה המספקת פלטפורמה יציבה המציעה תכונות אבטחה ויכולות תמיכה גלובלית, ואשר מסוגלת לספק את דרישות הביצועים, יכולת הרחבה ויכולות פריסה בהתאם לזמינות הנדרשת על ידי חברות תקשורת, יכולות שהן מהותיות עבור המעבר של חברות אלו מתשתיות קיימות וותיקות לאספקת שירותים מבוססי ענן.

השימוש בפלטפורמת Red Hat Enterprise Linux OpenStack Platform על ידי Amdocs Network Cloud Service Orchestrator, היה חלק ממספר ניסויי מעבדה שלNFV שהתקיימו בחברות תקשורת מהגדולות בעולם, תוך הטמעת מגוון תרחישי שימוש עם מגוון יצרנים, כולל CPE (ציוד בחצר הלקוח) וירטואלי ,Evolved Packet Core וירטואלי, ו- IMS (תת-מערכת מולטימדיה IP) וירטואלית.

רד האט, המובילה בהפיכת טכנולוגיות פתוחות לבטוחות יותר, מאובטחות יותר, וניתנות בקלות רבה יותר לצריכה עבור שימושים עסקיים קריטיים, מספקת פלטפורמות וירטואליזציה וענן, שהנן פתרונות המבססים את עצמם כמובילים עבור NFV.
Red Hat Enterprise Linux, הכוללת hypervisor עתיר ביצועים מבוסס-Kernel (KVM), המהווה בסיס מערכת הפעלה יותר יציב, מאובטח ואמין, מגובה על ידי שירותי תמיכה כוללים של רד האט לאורך כל מחזור החיים של הפלטפורמה.

Red Hat Enterprise Linux OpenStack מציעה בסיס מוכח עבור פריסות NFV, עליו מסתמכים חברות תקשורת מובילות, ספקיות שירותי אינטרנט(ISPs) וספקי שירותים על גבי ענן-ציבורי עבור פריסות הענן המתקדמות שלהם.

רד האט מציעה גם שירותים מקצועיים כדי לסייע ללקוחות לתכנן, לעצב, להטמיע ולתפעל סביבת רשת וירטואלית. עם שירותים אלה, עסקים יכולים לבנות מהר יותר תשתית מאובטחת ויציבה יותר, וללמוד איך לתפעל אותה ביעילות הרבה ביותר האפשרית.

רדהש בלאקרישנן, מנכ"ל OpenStack ברד האט, אמר: "עם הפיכת OpenStack לטכנולוגיה דה פקטו עבור ניסויי NFV ברחבי העולם, אנו שמחים על הרחבת שיתוף הפעולה שלנו עם אמדוקס, כדי לענות על הצרכים של חברות תקשורת שרוצות להציע שירותי רשת מבוססי-ענן ושירותים עסקיים וירטואליים, תוך תפעול יעיל וחסכוני יותר.Amdocs Network Cloud Service Orchestrator, הבנוי על פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux OpenStack, מציע לספקיות שירותים את הבחירה ואת היכולת לפרוס שירותים מהר יותר, ועוזר להן להישאר תחרותיות בשוק זה המשתנה במהירות".

אן האטצ'ל, מנהלת שיווק ראשית בתחום רשתות באמדוקס, אמרה: "על ידי שימוש באוטומציה וארגון וניהול של תוכנה, יכולות חברות תקשורת להגביר את הזריזות במתן שירותים, תוך יעילות תפעולית וחדשנות מואצת. פתרונות פתוחים כגון פלטפורמתRed Hat Enterprise Linux OpenStack , מאיצים חדשנות גם על ידי מתן מענה לאתגרים הנובעים משימוש במוצרים 'סגורים' מתוך מגוון מצומצם של יצרנים. רד האט היא שותפה מרכזית ב- Amdocs Network Cloud Ecosystem, המספקת פתרון המבוסס על קוד פתוח שמחזק את המעמד של ה-Amdocs Network Cloud Service Orchestrator כפתרון פתוח התומך ברכיבי רשת של כל היצרנים. היחסים שלנו עם רד האט מבטאים שיתוף פעולה חזק המאפשר פתרונות משותפים ותמיכה עבור לקוחותינו במעבר שלהם לרשתות מהדור הבא."

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים