גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

70% מהטכנאים בישראל ממליצים על ESET

מאת:  ענבל סינגר - ESET   |   תאריך:  29/03/16 07:06   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Nod32 , ESET
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
במחשב של 84% מהישראלים מותקנת תוכנת אנטי וירוס – כך עולה מסקר גיאוקרטוגרפיה שנערך בחודש אוקטובר האחרון. ב-20% מהמקרים טכנאי הוא זה שמתקין את התוכנה במחשב. מסקר גיאוקרטוגרפיה שנערך בחודש מרץ ונועד לבחון את התפיסות של טכנאי המחשבים בארץ כלפי תוכנות אנטי וירוס עולה כי כ-70% מהטכנאים ממליצים ללקוחותיהם על האנטי וירוס של ESET ו-63% מתקינים אותו. הסיבות העיקריות לכך על פי הסקר הן כי התוכנה נתפסת כ"קלה" (לא מכבידה על משאבי המחשב), מעודכנת ובעלת שירות לקוחות טוב. מדובר באחת מן החברות היחידות בארץ שמפעילות מוקד אנושי בעברית. בימים אלו הוא פועל במתכונת מיוחדת על מנת לתת מענה מידי לפניות רבות של לקוחות החוששים מפני תוכנות כופר, שמהוות כיום שליש מאיומי הסייבר המכוונים כלפי ישראל.

בפער ניכר אחרי ESET נמצא כי 8% בלבד ממליצים על האנטי וירוס של קספרסקי, 5% על Avast, 4% על נורטון, 4% על תוכנות של מיקרוסופט, 3% על Mcafee ורק אחוז אחד על AVG.

עוד עולה מהסקר כי 72% מהטכנאים מתקינים ללקוחותיהם גרסאות אנטי וירוס בתשלום. זאת לעומת 59% בסקר דומה שנערך על ידי גוף המחקר בפברואר בשנה שעברה. עלייה זו מצביעה כי גוברת העדפה ליכולותיו של מוצר הניתן בתשלום על פני אלה של מוצר חינמי.

"התוצאות משמחות אותנו מאוד", אומר גיל נוילנדר מנכ"ל חברת קומסקיור המייצגת את ESET בישראל. "זה רק מעודד אותנו להמשיך ולהציע מוצרים מעולים וקלילים מבחינת צריכת משאבים הן לסקטור הפרטי והן לסקטור העסקי עם שירות לקוחות בלתי מתפשר".

אודות ESET
ESET היא חברת אבטחת המידע החמישית בגודלה בעולם, בעלת ותק של 25 שנה בתחום פתרונות האבטחה במעל 200 מדיניות ברחבי העולם.
כחלוצת האנטי וירוס ,NOD32 ESET מפתחת ומייצרת פתרונות הגנה למגזר הפרטי והעסקי כאחד הכוללים הגנה מפני ווירוסים, מתקפות מקוונות, גניבת זהויות, הגנה על תשלומים ברשת, הצפנת מידע עסקי ועוד.
בין לקוחותינו ניתן למנות את בית חולים איכילוב, חברת דור אלון, רשת ארומה, חברת Cisco, קבוצת פוקס, משרדים ממשלתיים, עיריות, מוסדות חינוך, קופות חולים ועוד.


למידע נוסף:
ענבל סינגר
דוברת,ESET ישראל
inbal@eset.co.il
052-8272151
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים