גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

ברית אסטרטגית של סנדיסק ורד האט

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  03/04/16 01:30   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ברית אסטרטגית של סנדיסק ורד האט
לאספקת פתרונות אחסון Ceph עתירי ביצועים
מבוססי פלאש


InfiniFlash עבורRed Hat Ceph Storage מספק את הדור הבא
של אחסון scale-out עבור לקוחות גלובליים

רד האט Red Hat) ) - הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, וסנדיסק (SanDisk) - מובילה עולמית בתחום פתרונות אחסון פלאש (Flash), הודיעו על שיתוף פעולה אסטרטגי, שמטרתו להביא ללקוחות ארגוניים את היתרונות של שילוב Ceph (תוכנת אחסון חופשית מבוססת קוד פתוח) ואחסון פלאש.

מערכת אחסון פלאש זוכת הפרסים InfiniFlash של סנדיסק, ביחד עם Red Hat Ceph Storage , מספקות ביצועים גבוהים וניהול נתונים יעיל, שיכולים להפחית באופן משמעותי הוצאות תפעוליות והשקעות הון.
במסגרת הברית יוצע Red Hat Ceph Storage כפתרון Ceph המועדף עבור המהדורה החדשה שלSanDisk InfiniFlash .

השילוב של אחסון פתוח מוגדר-תוכנה של רד האט ואחסון פלאש של סנדיסק, יאפשר לחברות לשרת מגוון רחב של עומסי עבודה, עם אחסון עתיר ביצועים משולב באופן הדוק ומתרחב.

Red Hat Ceph Storage הוא פתרון אחסון פתוח מוגדר-תוכנה, הניתן להרחבה מאסיבית. נעשה בו שימוש נרחב בקהילתOpenStack , כשהוא מציע פלטפורמה יחידה יעילה לתמיכה בצרכי אחסון תובעניים של ארכיטקטורות ענן.

מערכת InfiniFlash של SanDisk מספקת את הביצועים של מערך פלאש כולל, עם החיסכון הכספי של מערכת מבוססת כונני דיסק קשיח (HDD) , הנותן מענה לצרכים של פריסות בהיקף בינוני עד גדול. בשילוב עםRed Hat Ceph Storage , היא מציעה קיבולת של פטה-בייט, צפיפות גבוהה וביצועי שיא להפחתת העלות של אחסון, במיוחד עבור ארגונים הנאבקים מול ניהול גידול אקספוננציאלי בנתונים.

"אנו גאים לעבוד עם סנדיסק על פתרון זה. מטרת הברית שלנו לספק את עוצמת הגודל והביצועים של טכנולוגיית פלאש כפי שלא היו מעולם, ואנחנו מאמינים כי יש לה הפוטנציאל לשבש את שוק האחסון הקנייני המסורתי הקיים", אמר רנגה רנגצ'רי, סגן נשיא לאחסון ברד האט. "ללקוחות שלנו יש עכשיו פורטפוליו מורחב של פלטפורמות טובות מסוגן, כמו מערכת InfiniFlash של סנדיסק ו- Red Hat Ceph Storage , שנבחנו, עברו אופטימיזציה, והוסמכו יחד ליציבות וביצועים אופטימליים."

"בסנדיסק אנו מאמינים כי קוד פתוח מניע חדשנות בתעשיית הטכנולוגיה. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רד האט, המתבסס על המחויבות המתמשכת שלנו לקהילת הקוד הפתוח ברחבי פריסות במובייל, בענן, ובארגונים", אמר ראווי סוואמינתן, סגן נשיא למערכות ופתרונות תוכנה בסנדיסק. "שילוב אופטימיזציית פלאש וחדשנות מוצרים ספציפיים שלנו, עם המערכים המובילים וסטנדרטים של תוכנות קוד פתוח כמו Red Hat Ceph Storage , מאפשר ל- InfiniFlash לספק פריצת דרך בהיקפים, בביצועים ובאג'יליות עבור Hyperscale וסביבות OpenStack בקנה מידה גדול."

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים