גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט מרחיבה את תכנית המפתחים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  03/04/16 06:33   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
רד האט מרחיבה את תכנית המפתחים עם
מנוי ללא תשלום למפתחים על
Red Hat Enterprise Linux

Red Hat Enterprise Linux Developer Suite זמינה כעת באמצעות מנוי למפתחים ללא עלות, עוזר לייעל את היצירה של יישומים ארגוניים מסורתיים ויישומי ענן טבעיים

רד האט – (Red Hat) הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינותו של מנוי ללא-עלות ל- Red Hat Enterprise Linux, הזמינה כחלק מתכנית המפתחים של רד האט.
Red Hat Enterprise Linux Developer Suite, המוצעת כמנוי למפתחים בתמיכה-עצמית, שאינו מיועד לפרודקשן (ייצור), מספקת להם פלטפורמת פיתוח יציבה יותר לבניית יישומים ברמה ארגונית, ומאפשרת מסלול ברור לפריסות קריטיות נתמכות ברחבי הענן, תשתיות פיזיות, וירטואליות, ונתמכות-קונטיינר.

תכנית המפתחים של רד האט, שהושקה ב- 2015, ממשיכה להתפתח כדי לסייע במענה לדרישות של מפתחים ארגוניים, כשהיא מציעה גישה פשוטה לתוכן, כלים ומשאבים שמאפשרים למפתחים ארגוניים להצליח יותר עם מוצרי רד האט. קטלוג משאבי החברה כולל עתה גישה ל- Red Hat Enterprise Linux Developer Suite, כמו גם למערךRed Hat JBoss Middleware ; שניהם זמינים דרך מנוי ללא-עלות למפתחים, המאפשר לגשת בקלות רבה יותר לטכנולוגיות רד האט ברמה ארגונית עבור פיתוח יישומים מקומי בלבד; כשפרודקשן דורש מנוי בתשלום.

עם חבילת Red Hat Enterprise Linux למפתחים, עומדת לרשותם גישה למערך רחב ועדכני של כלי פיתוח, בנוסף לגרסה העדכנית של Red Hat Enterprise Linux Server , המאפשר יצירת יישומים מודרניים לפריסה ברחבי הענן ההיברידי. בנוסף, לצוותי IT ארגוניים אשר מאמצים פיתוח יישומים מודרני דרך DevOps, CI/CD או שיטות אחרות, יש עכשיו סביבה פשוטה ויעילה יותר עם תאימות פלטפורמות לרוחב תהליכי פיתוח ופריסה.
לאלה שבונים יישומי ענן טבעיים (native) ו/או מיקרו-שירותים, מנוי פיתוח ללא-עלות החדש מציע גם גישה לערכת פיתוח קונטיינר של רד האט (CDK) - אוסף כלי פיתוח ומשאבי קונטיינר של רד האט.
למשתמשי CDK תהיה גישה ל- Red Hat Enterprise Linux Server ולאינסטנציית דסקטופ מקומית של OpenShift Enterprise לשימוש עבור פיתוח, תוך אספקת תצורה רבת עוצמה עבור פיתוח יישומים מבוססי קונטיינר.

באמצעות תכנית המפתחים של רד האט ללא-עלות, מספקת Red Hat Enterprise Linux Developer Suite למפתחי יישומים מערך משמעותי של מוצרים ורכיבים, כולל:
Red Hat Enterprise Linux Server – הרשאת פיתוח יישומים לפלטפורמת לינוקס הארגונית המובילה בעולם.
כלי פיתוח עם תמיכה לטווח ארוך - כל מהדורה מרכזית של Red Hat Enterprise Linux כוללת מערך רחב של כלי בסיס, אשר כמו מערכת ההפעלה נתמכים במשך 10 שנים.
כלי פיתוח עם עדכונים תכופים - שפות תכנות רבות בקוד פתוח, מסדי נתונים, שרתי אינטרנט, וכלי פיתוח מתעדכנים מדי שנה עם הגרסאות היציבות העדכניות ביותר, וארוזים דרך Red Hat Software Collections ו- Red Hat Developer Toolset.


הארי מאואר, מנהל בכיר לכלי מפתחים ושיווק ברד האט, אמר: "תכנית המפתחים קיימת כדי לאפשר להם גישה רבה יותר לטכנולוגיה שלנו ולסייע למפתחים להצליח. עם מוצרי רד האט הזמינים עבורם ללא עלות, מפתחים יכולים להשתמש בקלות רבה יותר בטכנולוגיה שלנו כדי להתחיל פרויקטים ולחקור פתרונות, מתוך ביטחון שפלטפורמות הפיתוח והכלים הנבחרים יכולים להיתמך בפרודקשן, ללא הסבות או בעיות תאימות".

אל חילווה, מנהל תכנית, תוכנות פיתוח יישומים ב- IDC, אמר: "אחד היעדים הבסיסיים של תנועת ה- DevOps הוא לבטל הבדלים בין סביבות הפיתוח והייצור. מפתחים יעריכו גישה חופשית ליכולות שיאפשרו להם לעבוד עם מערך קונסיסטנטי".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים