גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מאיפה כדאי לקנות רכב?

מאת:  שלמה פרי - שלמה יחסי ציבור   |   תאריך:  05/04/16 01:46   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  מכירת רכב
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אין ספק כי עם ישראל אוהב לנסוע ברכבים. התחבורה הציבורית בארץ היא הרי לא מתקדמת מידי ובמסגרת היום יום שימוש ברכבים פרטיים הוא פשוט נדרש ולכן לא קשה להרגיש זאת מידי יום במסגרת פקקי התנועה אותם כל אחד חווה בדרך לעבודה, ללימודים או אפילו בסופי שבוע כאשר יוצאים לטייל ברחבי הארץ.

עם זאת, רכב בארץ הוא בהחלט לא עסק זול. לקנות היום לדוגמא רכב חדש זהו סיפור של עשרות אלפי שקלים אם לא יותר מכך. לכן, רבים תמיד יעדיפו לחפש רכבים יד שנייה במחירים זולים יותר. כאשר מחפשים רכבים מיד שנייה, תמיד יהיו מספר אפשרויות שעומדות על הפרק אבל כל אחת צריך לבדוק היטב.

כאשר קונים רכב מיד שנייה, יש כל כך הרבה דברים שחשוב לבדוק, שכן קל מאוד להתפתות לקנות רכב במחיר זול יחסית שבסוף מתגלה כתרמית גדולה בה צריך לשלם על הרכב לא מעט על ביקורים במוסך וחלפים שונים. כמובן שאין מניעה לקנות רכב מאדם אחר אך יש גם תמיד אופציות אחרות שכדאי לבדוק.


אפשר לקנות מליסינג -

מי שלא יודע, חברות ליסינג בארץ מתעסקות גם בתחום של מכירת רכב. ברוב המקרים מדובר על רכבים שעשו כבר שלוש שנים שירות בקרב חברות הגדולות ולאחר שמסתיים החוזה בעצם עם חברת הליסינג, חוזרים הרכבים חזרה ולרוב הם פשוט מועמדים למכירה במחירים מוזלים יותר ממחירי השוק.

הרבה אנשים, חושבים כי מכירת רכב של סוכנויות הליסינג שעברו כבר סביר להניח קילומטראז' מסוים אינה משתלמת והיא זאת דווקא שיכולה להביא להרבה בעיות בהמשך. ובכן, לא כך הדבר. חשוב לזכור כי במהלך התקופה הזאת שנמצאים הרכבים בליסינג תפעולי בחברה כלשהי הם נמצאים בתחזוקה שוטפת כל כמה חודשים והם מטופלים היטב.

תוכלו למצוא גם כי מכירת רכב מבוצעת על ידי חברות ההשכרה. גם במקרה זה יש נטייה לחשוב כי ההשכרה אינה משתלמת או אינה כדאי כלל, אך זהו אינו המצב. חשוב לזכור כי עבור סוכנויות השכרת הרכב, הרכבים שברשותם הם הנכס היחידי שעליו הם חייבים לשמור מכל משמר לאורך השנים עד שמעמידים את הרכב למכירה.


גם האינטרנט יכול לעזור -

אם אתם עדיין לא בטוחים באשר לרכישת רכב מסוכנות ליסינג או סוכנות להשכרת רכב יש לא מעט אתרי אינטרנט בהם תוכלו למצוא מידע על מכירת רכב של אנשים פרטיים. לרוב אתם תוכלו לראות תמונה של הרכב, שנת הייצור שלו, מחיר המחירון והמחיר המוצע וכמובן לקבל פרטים על הקילומטראז' שהוא עבר.

בסופו של דבר, אין זה משנה היכן תבחרו לקנות את הרכב שלכם, חשוב כי תקנו רכב אמין ואיכותי שעונה על כל תנאי הבטיחות. הרי כולנו יודעים שהכבישים בארץ הם לא משחק וכל עוד זה תלוי בכם אתם תעשו הכל כדי לשמור את עצמכם וזה מתבטא גם בקניית רכב שנחשב לאיכותי ובטיחותי לנסיעה על הכביש.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים