גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

2BSecure תשווק את פתרונות SentinelOne בישראל

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  07/04/16 00:07   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   מטריקס , 2BSecure
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
לחברה פתרונות מתקדמים נגד נוזקות ו-Ransomware

2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, תשווק את פתרונות אבטחת המידע של חברת SentinelOne בישראל. החברה מספקת פתרונות אבטחה מתקדמים למכשירי ה-Endpoint של הארגון ומספקת הגנה מתקדמת נגד נוזקות, רוגלות ופריצות Ransomware. במסגרת ההסכם, תייצג ותשווק 2BSecure את פתרונות SentinelOne ללקוחות החברה בישראל.

פתרון האבטחה של SentinelOneמותקן על מכשירי הקצה בארגון כגון סמארטפונים, לפטופים, עמדות מחשב או שרתים, ומנטר את כל הפעילות שמתבצעת על גביו, הן באופן מקוון והן פעילות אופליין. התכנה למעשה "לומדת" את תבניות ההתנהגות של מכשיר הקצה, ועל ידי כך יודעת לזהות פעילות משונה או לא שגרתית, לסווגה כנוזקה או כפריצת סייבר, להתריע על כך בפני המערכת ואף מבצעת חסימה במידת הצורך. בניגוד לפתרונות אחרים, המצריכים הטמעה של תכנה על הענן או בשרתי הארגון, התכנה של SentinelOne מותקנת על מכשירי הקצה, ובכך אינה יוצרת עומס על המערכת או פוגעת בביצועיה.

SentinelOne נוסדה ב-2013 על ידי תומר ויינגרטן, אהוד שמיר ואלמוג כהן. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה, והיא מפעילה שני מרכזי פיתוח: בישראל ובצרפת.
"התחכום של מתקפות הסייבר על ארגונים הולך ומתקדם, בייחוד בהתקפות מסוג Ransomware, שהפכו נפוצות מאוד, בעולם בכלל וגם כאן בישראל", אומר אלכס דודקה, מנהל צוות Forensics ב-2Bsecure. "הפתרון המתקדם של SentinelOne הוא למעשה פתרון אבטחת Endpoint מהדור הבא, שיודע לזהות בצורה מיטבית את ההתקפות הללו ולחסום אותן. מבדיקות שערכנו, ראינו כי המוצר שלהם יודע לזהות את ההתנהגות של נוזקות, להתריע, לחסל תהליך, לשלוח את הקובץ הנגוע להסגר ולבטל שינויים שבוצו ע"י הפוגען – זאת מבלי לפגוע בכלל בביצועי המערכת. כך, למעשה, המוצר יכול לרוץ לצד תוכנות אבטחה קיימות ללא הפרעה".

"הפתרון היחודי של SentinelOne מחליף למעשה מספר מוצרים בתחנות הקצה, והוא בין היחידים בעולם הפתרונות המתקדמים שיכול להוות תחליף לאנטי-וירוס בנוסף ליכולות הרבות בתחום איומים מתקדמים או חדשים לחלוטין (Zero Day)", אומר ערן אשכנזי, סגן-נשיא, שירות לקוחות ותפעול שטח ב-SentinalOne. "המוצר מספק למעשה מספר שכבות הגנה מרמת מניעת איומים ידועים ע״י התממשקות עם Cloud Intelligence, דרך עצירת Exploits ועד זיהוי ומניעה של התקפות מתקדמות בין אם בקובצי ריצה (exe) או תוכן אחר (doc, pdf, js, powershell), או אפילו התקפות הרצות בזכרון בלבד, ללא כל קובץ מקומי במחשב המטרה. SentinelOne קיבל את אישור AV-Test.org להוות תחליף לאנטי-וירוס, פרס Best Emerging Product של המגזין היוקרתי SC Magazine, ולאחרונה גם את הכבוד להופיע ברבעון החדשנות של Gartner".

אודות 2Bsecure
2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום אבטחת המידע. החברה מספקת לחברות וארגונים בארץ ובעולם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. לחברה מומחים בעלי נסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים