גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

STKI: מטריקס מובילה את שוק שירותי הערך המוסף

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  07/04/16 00:30   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  מטריקס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
נתוני STKI לשנת 2015: מטריקס מובילה את שוק שירותי הערך המוסף זו השנה ה- 11 ברציפות

מטריקס ממשיכה להוביל גם השנה בחלק גדול מקטגוריות שירותי הערך המוסף בתחומים המוגדרים כצומחים בהם שירותי אבטחת המידע והסייבר, פרוייקטי ניידות, CRM, סושיאל והאנליטיקה

חברת המחקר STKI בניהולו של ד"ר ג’ימי שוורצקוף, הציגה את נתוני שוק ה- IT הישראלי לשנת 2015 והכריזה על מטריקס, זו השנה ה- 11 ברציפות, כחברה המובילה בקטגורית שירותי הערך המוסף - הקטגוריה החשובה ביותר בשוק שירותי ה-IT.

מטריקס מובילה גם את קטגוריות השירותים המשמעותיות בתחום שירותי הערך מוסף וביניהם: פרוייקטי אבטחת מידע, CRM וסושיאל, פרוייקטי מוביליטי, פרוייקטי אנליטיקה (BI), אינטגרציית תוכנה, פרוייקטי פיתוח תוכנה, מיקור חוץ באתר הלקוח ובמודל Nearshore, הדרכה והטמעה, ALM, בדיקות ו- QA.
בנוסף מובילה מטריקס גם בתחום שיווק פתרונות בתחום של פתרונות סיסטם, תווכה (Middleware) ופתרונות BSM.

שירה רז מייזנר , מנהלת השיווק של מטריקס: "מטריקס מובילה למעלה מעשור הן את שוק שירותי הערך מוסף והן בקטגוריות צומחות רבות בזכות שילוב של אסטרטגיה ברורה, עובדים מקצוענים בכל החטיבות של מטריקס ויכולת לצפות ולתכנן קדימה כניסה לתחומים הצומחים. כך עשינו לפני למעלה מעשור עם מיקוד בעולם הקוד הפתוח, האינטרנט, המובייל, הדיגיטל והערוצים, הסייבר, הוירטואליזציה, Nearshore ואחרים וכך עשינו בשנים האחרונות בתחום הענן, הפתרונות לעולם הסטארט אפים, ההשמה וההכשרה ועוד תחומים רבים נוספים. הנוכחות שלנו בשלבים מוקדמים בתחומים הצומחים מאפשרת לנו היערכות מהירה למתן פתרונות מתאימים לאתגרי הלקוחות שלנו, ובכך להביא ללקוחות ערך עסקי אמיתי ומשמעותי באמצעות הטכנולוגיה".
רז מייזנר הוסיפה: "אנו גאים על כך שנבחרנו, זו השנה ה- 11 ברציפות, כמובילי קטגוריית שירותי הערך המוסף. בחירה זו נתמכת גם בתוצאות העסקיות של 2015 בה רשמנו תוצאות שיא בכל המדדים עם הכנסות ורווח הטובים ביותר בענף".

אודות מטריקס
מטריקס, המעסיקה כ- 7,650 מקצועני ,IT מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה- IT בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2015 הגיע לכ- 2.3 מיליארד ש"ח.

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים,הייטק, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית, ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, וביכולת לצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי וכיום כשליש מפעילות החברה הינה במגזר זה בישראל ובארה"ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM, ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד. לצד פעילותה העניפה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים, הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300 המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארט אפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים