גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

הישג פיתוח נוסף לרד האט בישראל

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  10/04/16 01:14   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
הישג נוסף ממרכז הפיתוח של רד האט בישראל:

Red Hat Enterprise Virtualization 3.6 מציעה ביצועים משופרים, התרחבות ואבטחה
עבור עומסי עבודה עתירי ביצועים מבוססי לינוקס

המהדורה החדשה יוצרת נתיב קל וחסכוני למשתמשים המעבירים עומסי עבודה של
VMware

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינות כללית של Red Hat Enterprise Virtualization 3.6. גרסה חדשה זו של פתרון הווירטואליזציה מבוסס-KVM של רד האט, שפותח במרכז הפיתוח של רד האט ברעננה תוך שיתוף פעולה של הצוותים במרכז וברחבי העולם, מציעה ביצועים משופרים, יכולת התרחבות ואבטחה עבור עומסי עבודה לינוקס בעצימות גבוהה.
הגרסה החדשה גם מעדכנת את חוויית המשתמש, ומספקת כלי ניהול על מנת להפחית את העלות והזמן של הגירות מ- VMware.

הפחתת העלויות והסרבול של פתרונות וירטואליזציה קניינים היא אתגר נפוץ של לקוחות, לו נותנת Red Hat Enterprise Virtualization מענה.
כשהיא מותאמת לסביבות מחשוב גדולות כמו התקנות SAP או Oracle, וכן לתחנות עבודה עתירות מחשוב וגרפיקה, פתרון הווירטואליזציה הארגוני של רד האט, הפגין יתרון ביצועים של 36% בהשוואה לפתרונות וירטואליזציה אחרים במבחן SPECvirt 2013.

תכונת PCI Device Assignment החדשה תוכננה להאיץ עומסי עבודה עתירי ביצועים, כגון תיב"מ, מה שמאפשר מעבר ישיר דרך התקנים פיזיים למכונות וירטואליות, ומאפשר למשתמשים להשיג ביצועים הקרובים ל- bare-metal (מכונה פיזית) עבור משאבים קריטיים, תוך הפחתת תקורה של תחנות עבודה מרובות ויקרות.

שיפורים אחרים ב- Red Hat Enterprise Virtualization 3.6 מתבססים על הובלתה של רד האט בסקלאביליות, ביצועים ויחס עלות-תועלת של עומסי עבודה במכונה וירטואלית.

בין תכונות חדשות אלו:
ביצועים וסקלאביליות מוגברים
• תמיכה בהוספת זיכרון מידית - הגדלת זיכרון דינמית (Hot-add Memory) בקליק אחד, בעבודה עם התשתית הבסיסית כדי לספק ליישום יותר זיכרון כהרף עין, תוך הימנעות מהפרעה לזמן הריצה של היישום.
•PCI device assignment - מאפשרת למנהלי מערכת להקצות ישירות מתאם או התקן פיזי ישירות למכונה וירטואלית, מאפשרות ביצועים כמעט של bare-metal גם עבור גרפיקה ומחשוב עתיר-קישוריות.

עדכוני אבטחה וניהול סיכונים
• מנהל עדכוני שרת מארח: מייעל תהליך שחרור תיקונים ברחבי הסביבה הווירטואלית דרך אינטגרציה עם Red Hat Satellite, פתרון ניהול מערכות שמשמש מחצית מלקוחות Red Hat Enterprise Virtualization.
• סטטוס תקינות אובייקטים: מספק נראות לתוך אירועי תקינות מערכת חיצוניים, כגון בעיות עם אחסון, מעבדים, שרת או ביצועי דיסק קשיח, באמצעות ממשק Red Hat Enterprise Virtualization. תכונה זו מתריעה למנהלי המערכת על אירועים שעלולים לגרום להשבתה או להשפיע לרעה על ביצועי מכונה וירטואלית, כך שיוכלו, באופן יזום לנהל סיכונים והשבתות פוטנציאליות.

הגירת VMware פשוטה
אינטגרציית מכונה וירטואלית למכונה וירטואלית (Virt-V2V): מאפשרת ללקוחות לזהות עומסי עבודה לינוקס קריטיים להעברה אל Red Hat Enterprise Virtualization על ידי חיבור ישיר אל vCenter ואספקת שלבים פשוטים שהמעבר ביניהם בקליק אחד, להעברת עומס העבודה. אסטרטגיית העברת עומסי עבודה סלקטיבית זו יכולה להפחית את העלות הכוללת של וירטואליזציה ולשפר ביצועים של עומסי עבודה לינוקס קריטיים, בלי הבעייתיות של החלפה.

בהתבסס על מהדורות קודמות, Red Hat Enterprise Virtualization 3.6 מספקת ללקוחות את שכבת התשתית כדי להעביר עומסי עבודה שלהם לקונטיינרים או לענן. היא גם משתלבת עם פלטפורמת ניהול הענן ההיברידי של רד האט, Red Hat CloudForms, לניהול סביבות הטרוגניות ברחבי עננים תשתיות וירטואליות, קונטיינרים, ותשתיות מחשוב מסורתיות שונות רבות.האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים