גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דאסו סיסטמס ו- Ipsen חתמו על הסכם שיתוף פעולה

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  10/04/16 02:22   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, וקבוצת הפארמה הגלובלית Ipsen, הכריזו על שיתוף פעולה בתכניות חדשניות בשימוש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס.
Ipsen – קבוצת ביוטכנולוגיה עם מכירות של למעלה מ- 20 תרופות ביותר מ- 1.4 מיליארד יורו ב- 2015 ב- 115 מדינות, בחרה בפתרון הייעודי לתעשייה Designed to Cure של דאסו סיסטמס, כדי להאיץ את המחקר והפיתוח שלה ואת הגילוי של פתרונות תרופתיים חדשים.
הפלטפורמה מספקת יכולות אינטגרציית נתונים, מידול וסימולציה, כדי לזכות במבט מקיף יותר לגבי בעיות בתפקוד פיסיולוגי סדיר הקשורות למחלות, וכן משפרת ומקצרת את הזיהוי של תרופות באיכות גבוהה יותר.
הפרויקט נועד גם לאופטימיזציית תהליכי מו"פ של הצוותים הרב-תחומיים של Ipsen הממוקמים בלב מרכזי הביוטכנולוגיה ומדעי החיים המובילים בצרפת, בריטניה וארה"ב, כמו גם החברים ברשת העולמית שלה ובה שותפים לפיתוח תרופות הכוללים מדענים מובילים, ביוטכנולוגים, ארגוני מחקר קליני ובעלי עניין אחרים.
"לאחר יותר מחמש שנות שותפות עם דאסו סיסטמס במאגד ה- Bio Intelligence, אנו שמחים לבצע צעד חשוב בשיתוף הפעולה שלנו, עם הטמעת מערך מקיף זה של כלים הנמצאים בחזית החדשנות", אמר קלוד ברטרנד, סגן נשיא, מחקר ופיתוח, Ipsen. "כשותפה מדעית מרכזית, יש ל- Ipsen ב- DNA שלה 'חדשנות פתוחה', ופלטפורמה דיגיטלית שיתופית וחדשנית זאת של דאסו סיסטמס, תתמוך במחויבות Ipsen להשגת פריצות דרך רפואיות בטיפול בחולים".
"העולם הווירטואלי מציע לתעשיית הפרמצבטיקה הזדמנויות להמציא מחדש שיתופי פעולה, לחבר בין תחומים נפרדים, ולבצע סימולציה תופעות מורכבות בביולוגיית האדם כפי שלא נעשה מעולם", אמר ז'אן קולמבל, סגן נשיא, תעשיית מדעי החיים, דאסו סיסטמס. "השותפות שלנו עם Ipsen לאימוץ פלטפורמת 3DEXPERIENCE מקדמת את ההבטחה של גישת חוויית ה- 3D, על ידי גישור בין תחומי מדעי החיים, ואספקת חוויות טיפול חדשניות".###

About Dassault Systèmes
Dassault Systèmes, the 3DEXPERIENCE Company, provides business and people with virtual universes to imagine sustainable innovations. Its world-leading solutions transform the way products are designed, produced, and supported. Dassault Systèmes’ collaborative solutions foster social innovation, expanding possibilities for the virtual world to improve the real world. The group brings value to over 190,000 customers of all sizes, in all industries, in more than 140 countries. For more information, visit www.3ds.com.

3DEXPERIENCE, the Compass logo and the 3DS logo, CATIA, SOLIDWORKS, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA, GEOVIA, EXALEAD, 3D VIA, 3DSWYM, BIOVIA, NETVIBES and 3DEXCITE are registered trademarks of Dassault Systèmes or its subsidiaries in the US and/or other countries.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים