גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

WhatsDue -אפליקציה חדשה לניהול למידה ותקשורת

מאת:  אביב ויצמן - שטרן אריאלי יחסי ציבור   |   תאריך:  12/04/16 00:37   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   MindCET  , WhatsDue
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
WhatsDue Logo
WhatsDue Logo
* WhatsDue מחברת בין מורים, תלמידים והורים
* המפתחים הם בוגרי מאיץ הסטארט-אפים של MindCET

הסטארט-אפ הישראלי, WhatsDue, בוגר חממת החדשנות MindCET מבית המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח), משיק היום אפליקצייה חדשה, המשמשת כלי תקשורת בין מורים, תלמידים והורים. האפליקציה באנגלית זמינה להורדה ולשימוש ללא עלות בחנות Google Play ו - Appstore

איך WhatsDue עובדת?
WhatsDue היא מערכת ניהול למידה ומשימות ידידותית למשתמש וקלה לתפעול. בשלב הראשון המורה יוצר קבוצה סגורה ומזמין אליה תלמידים והורים. בשלב השני המורה מעדכן את המשימות, עליהן מקבלים התלמידים וההורים חיווי. בשלב האחרון, המורה מקבל התראה על קריאת ההודעות בידי התלמידים וההורים. לבחירת המורה ניתן להוסיף אפשרות בה התלמידים יידרשו לסמן לאחר ביצוע המשימה (חשוב לציין כי מדובר בסימון בלבד ואין מעקב אחר ביצוע המשימה בפועל).

האפליקצייה פועלת במתכונת פיילוט בארה"ב בהצלחה רבה מזה כשנה ומשתמשים בה כיום למעלה מדי חודש מ-3 אלף מורים, תלמידים והורים.

לדברי אהרן טיילור, מייסד-שותף WhatsDue: אנחנו מקבלים פידבקים מאוד טובים מהמורים אבל גם רואים את זה בנתונים. יש לנו מורים שיש להם מעל 200 תלמידים והורים עוקבים מקבלים משימות דרך האפליקציה. מרשים מאוד לראות שבממוצע, מורים מגיעים ל- WhatsDue כל שלושה ימים ואנחנו תמיד מנסים להעלות את המספר הזה".

מפתחי האפליקציה הם בוגרי מאיץ הסטארט-אפים של MindCET מבית המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) לחינוך ולמידה (EdTech – Education Technology). בתוכנית המאיץ, הנמשכת חמישה חודשים, מקבלים היזמים ליווי וייעוץ טכנולוגי ופדגוגי מידי מומחים בתחומים שונים, וחיבור לשותפים ומשקיעים בעולם ה-EdTech.

טיילור מוסיף: "כאשר הצטרפנו לתוכנית של MindCET לסטארטאפים ידענו שיש לנו רעיון מצוין, אבל היינו זקוקים לתמיכה והכוונה כדי לנווט בשוק החינוך המסובך.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים