גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

עידו ביגר מונה למנהל פעילות BI ב-Matrix IFS

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  12/04/16 03:57   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  עידו ביגר
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
עידו ביגר
עידו ביגר
עידו ביגר (37), מונה למנהל פעילות ה-BI וה-Big Data בחברת Matrix IFS המתמחה בפתרונות טכנולוגיים-עסקיים עבור מוסדות פיננסיים, משרדי החברה נמצאים בארצות הברית. במסגרת תפקידו יהיה אחראי ביגר על ניהול היחידה העסקית המרכזת את תחומי ה-BI וה-Big Data ויפקח על פרויקטים שתבצע החברה עבור לקוחות שונים ברחבי העולם. כמו כן יהיה אחראי ביגר על שיתופי פעולה עם ספקים מקומיים ופיתוח עסקי של כלל פעילות ה-Big Data, ה-BI וה-Advanced Analytics.

בהיותה חברה-בת של ענקית ה-IT הישראלית מטריקס, יוביל ביגר גם שיתופי פעולה עם יחידות רלוונטיות מקומיות, בהן CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, MatrixBI ועוד.
ביגר יצטרף למטריקס במאי-2016, לאחר ששימש כראש מחלקת ה-BI בחברת הלווין yes. קודם לכן שימש בתפקידי מפתח בתחום ה-BI בחברות HighView, בינת ו-Biconix.
ביגר מחזיק בתואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן, ובתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב.

אודות Matrix-IFS
Matrix IFS היא חברת ייעוץ אסטרטגי ו-IT, המתמקדת בתחומי האבטחה, הרגולציה והתאימות טכנולוגית, והיא משרתת חברות פיננסים גדולות ברחבי העולם. Matrix-IFS מתמחה באופטימיזציית ניהול ופריסה של מערכות אבטחה ותאימות עבור מוסדות פיננסיים וסוכנויות רגולציה. לחברה ניסיון נרחב בניהול מערכות IT מגוונות ובמתן ייעוץ לחברות גדולות בסביבה הרגולטורית המשתנה. החברה, המשתייכת למובילת ה-IT הישראלית מטריקס, מבוססת בניו-ג'רזי, ארה"ב.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים