גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

הסטארט-אפ הישראלי MYT זכה בפעם השנייה במימון המדען הראשי

מאת:  ליאת נוב - לילך דומינגז תקשורת   |   תאריך:  14/04/16 06:23   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
חברת MANAGE YOUR TRIP אשר פיתחה פלטפורמה המציעה פתרון לכל ההיבטים הלוגיסטיים והשיווקיים בתחום תיירות הקבוצות זכתה השבוע בפעם השניה ברציפות במימון של למעלה ממליון שקלים מהמדען הראשי.

את המימון קיבלה החברה להמשך פיתוח מערכת שיתוף הנתונים מבוססת CRM שהינה מעין לב פועם המרכז כלי לניהול ותקצוב טיולים, מערכת לניהול קשרי לקוחות, פרסום ושיווק ובנוסף אפליקציות לניתור בזמן אמת אחר הנעשה בשטח בזמן הטיולים, מה שמאפשר לנהל משברים ולתת שירות טוב יותר.

רפאל אמזלג, יזם ומנכ"ל MYT מסביר: "מערכת שיתוף הנתונים מבוססת הענן שלנו מספקת גישה מיידית לפעילויות בעבר ובהווה, ומאפשרת למפעילים להשוות נתונים סטטיסטיים וניתוח רווחיות. כל המידע הדרוש להם - ובכלל זה מידע על כל לקוח, שיעורי רווחיות, שביעות רצון לקוח ותיעוד של כל הטיולים הקודמים, כדי שיוכלו לקבוע אם פעילות מסויימת היא כדאית או שנכון להחליפה בפעילות אחרת מתאימה יותר"

לכל גורם, ממשק משלו אשר מחובר לאותו "לב" היושב בענן ומאפשר לו לנהל את העסק בצורה רוחבית כאשר כל הגורמים המעורבים מסונכרנים. רפאל מוסיף כי המערכת נועדה לייעל תהליכים ולקצר את זמן העבודה תוך דגש על חווית המשתמש מה שיאפשר לחברות שישתמשו בפלטפורמה להגדיל את התפוקות ואת ההכנסות שלהם.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים