גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

המגזין הבינלאומי לנוסע העסקי, Business Traveller בישראל

מאת:  מירי חיון - גלאי תקשורת   |   תאריך:  18/04/16 22:13   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
תגיות:  Business Traveller
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מגזין  BUSNIESS TRAVELLER
מגזין BUSNIESS TRAVELLER
כיום, בעידן הגלובאלי בו אנחנו נמצאים, העסקים כבר לא מתנהלים רק בסביבה הקרובה אלינו, אלא הם חוצי גבולות על פני כל העולם וכך, מדי שנה יש שנה עלייה בשוק נסיעות העסקים העולמי ומכך עולה גם הביקוש למדריך שיעשה לנו סדר.
מגזין Business Traveller הבריטי הפופולארי עושה עלייה ולראשונה יופץ בישראל. המגזין, שפונה לאנשי ונשות עסקים המבלים חלק ניכר מזמנם בנסיעות ברחבי העולם למטרות עבודה והנאה מציע סיקור מקצועי ועדכני של מיטב החידושים בתחום נסיעות העסקים ויופץ בלעדית על ידי מחלקת המוספים המיוחדים של עיתון הארץ- The Marker, שקיבלה את הזכיינות להוצאה לאור של המהדורה הישראלית.
Business Traveller Israel – הינו המגזין הישראלי הראשון אשר מפנה את הזרקור אך ענף הנסיעות העסקיות לחו"ל והתפתחותו בשנים האחרונות. עבור אנשי עסקים ישראליים המרבים לטוס בעולם, זהו מגזין חיוני המתייחס לצרכיהם הייחודיים, כמי שלא פעם זקוקים להזמנת טיסה בהתראה קצרה, עקב אילוצים עסקיים ותלויים במענה גמיש, דינמי וממוקד, ובכל עת.
המגזין החדש הינו המהדורה הישראלית שלThe Business Travel Magazine הבריטי, שמאז השקתו בשנת 2006 הפך למגזין חובה בענף, ואף זכה ב-2007 באות "הפרסום של השנה" בטקס פרסי העיתונות בתחום הנסיעות העסקיות. המגזין מציג את החומר הרלבנטי ביותר לקוראיו, אודות בחירותיהם של אנשי העסקים בעולם, בכל הקשור לאתרי המפגשים ביניהם, המלונות והדרכים בהן הם מעדיפים לבצע את הזמנות הטיסה שלהם ליעדים השונים.
במגזין Business Traveller Israel ישולבו כתבות מתורגמות ומקוריות אודות התפתחויות עדכניות בסקטורים השונים של נסיעות העסקים, כולל הטרנדים בתחומי התעופה והמלונאות, כמו גם בנושאים כגון ניהול פגישות ושיחות ועידה, בטיחות בנסיעות ואירוח ארגוני. בנוסף, כולל המגזין ראיונות עם השמות הגדולים של התעשייה, מדריכי "עשה ואל תעשה" לאיש העסקים, סקירות פרופילים של יעדים וכו'... המגזין, אשר מופק בעיצוב ייחודי, הינו פלטפורמה מצויינת של מידע מגוון ועשיר, מקיף ועדכני, על המגמות והאנשים שמובילים את השינויים המכריעים בעולם העסקים.


http://www.businesstraveller.com/
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים