גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

קלווין קליין בע"מ מודיעה על אסטרטגיית קריאייטיב גלובלית חדשה

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  19/04/16 20:06   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

פרנסיסקו קוסטה ואיטלו זוקלי נפרדים מהחברה כמנהלי הקריאייטיב של הקולקציה של קלווין קליין

ניו יורק, 19 באפריל 2016, (BUSINESS WIRE):

קלווין קליין בע"מ הודיעה היום על אסטרטגיית קריאייטיב גלובלית חדשה של החברה, שתאחד את כל המותגים של קלווין קליין במסגרת חזון קריאייטיב אחד. פרנסיסקו קוסטה, מנהל הקריאייטיב לנשים, הקולקציה של קלווין קליין, ואיטלו זוקלי, מנהל הקריאייטיב לגברים, הקולקציה של קלווין קליין, יעזבו את החברה.

האסטרטגיה מגיעה כחלק מהתפתחות גלובלית בכיוון של המותג קלווין קליין, שהתחילה ברכישה מחדש של עסקי הג'ינס וההלבשה התחתונה של המותג ב-2013. כשהחברה ממשיכה לבנות את עצמה כעסק עם מכירות קמעונאיות גלובליות של 10 מיליארד דולר, המשימה הזאת תחזק עוד את המעמד של המותג ברחבי העולם ותסלול את הדרך להמשך צמיחה גלובלית ארוכת טווח. הכיוון החדש של המותג בסופו של דבר יתאים לחזון קריאייטיב אחד בכל הקטגוריות של העסק. הודעה תימסר בבוא העת.

סטיב שיפמן, מנכ"ל קלווין קליין בע"מ, אמר: " אסטרטגיית הקריאייטיב הזאת היא תחילתו של עוד פרק חשוב במורשת של המותג קלווין קליין מאז פרישתו של מר קליין. ברצוני להודות לפרנסיסקו ולאיטלו על המחויבות הבלתי מעורערת שלהם למותג קלווין קליין וההישגים בעשור האחרון. שניהם תרמו המון לכך שקלווין קליין הפך למוביל גלובלי בתעשיית האופנה, והם עשו זאת עם מסירות, מיקוד ויצירתיות".

קלווין קליין בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של PVH Corp. [NYSE: PVH], היא סטודיו לעיצוב ושיווק אופנה מהמובילים בעולם. היא מעצבת ומשווקת קולקציות מעצבים של הלבשה לנשים ולגברים ומגוון של מוצרים אחרים שמיוצרים ומשווקים באמצעות רשת נרחבת של הסכמי רישוי והסדרים אחרים בכל העולם. קווי המוצרים במסגרת מותגי קלווין קליין השונים כוללים שמלות וחליפות לנשים, אביזרי לבוש ובגדים מחויטים לגברים, הלבשת ספורט וביגוד ברמת גשר וקולקציה לגברים ולנשים, הלבשת גולף, ג'ינס, הלבשה תחתונה, בשמים, משקפיים, הלבשת ביצועים לנשים, גרביים, הנעלה, בגדי ים, תכשיטים, שעונים, ביגוד עליון, ארנקים, מוצרי עור קטנים ואביזרים לבית (כולל ריהוט). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר calvinklein.com.
עם מורשת של יותר מ-130 שנה, PVH Corp. הצטיינה בצמיחה של מותגים ועסקים באמצעות מורשת אמריקנית עשירה, והפכה לאחת מחברות ההלבשה הגדולות ביותר בעולם. יש לנו יותר מ-30,000 שותפים שפועלים ביותר מארבעים מדינות עם הכנסות של יותר מ-8 מיליארד דולר ב-2015. אנחנו הבעלים של המותגים האייקוניים קלווין קליין, טומי הילפיגר, ואן האוזן, איזוד, ARROW, ספידו*, Warner’s ואולגה ומשווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות או ברישיון.

*המותג ספידו הוא במסגרת רישיון לנצח בצפון אמריקה והקריביים מחברת Speedo International, Ltd.

הצהרת חוף מבטחים במסגרת Private Securities Litigation Reform Act של 1995: מידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה זאת, כולל אך לא רק אמירות המתייחסות לתוכניות, האסטרטגיות, המטרות, הציפיות והכוונות העתידיות של PVH Corp. וחברות הבת שלה (באופן קולקטיבי, "PVH") נכלל בהתאם להוראות חוף המבטחים של חוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995. המשקיעים מוזהרים שמידע צופה פני עתיד זה מטבעו נתון לסיכונים ואי ודאויות, שרבים מהם לא ניתן לחזות באופן מדויק, וחלק מהם ייתכן שלא ניתן לצפות, כולל (1) התוכניות, האסטרטגיות, המטרות, הציפיות והכוונות העתידיות של PVH נתונות לשינויים בכל עת לפי שיקול דעתה; ו-(2) סיכונים ואי ודאויות אחרים שמצוינים מעת לעת בדוחות ש-PVH מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך.
החברה לא נוטלת על עצמה שום התחייבות לעדכן בפומבי כל מידע צופן פני עתיד, בין אם כתוצאה מקבלת מידע חדש, התרחשויות עתידיות או אחרת.

קרדיט עריכה: קלווין קליין

מדיה חברתית:

facebook.com/calvinklein; calvinklein.tumblr.com; google.com/+calvinklein; youtube.com/calvinklein; twitter.com/calvinklein; instagram.com/calvinklein; pinterest.com/calvinklein snapchat: calvinklein show yours. #mycalvins brand handle: @calvinklein

אנשי קשר
Calvin Klein, Inc.
משרד התקשורת הגלובלית
Rod Manley, 212-292-9795
סגן נשיא ביצועי, תקשורת גלובלית
rodmanley@ck.com
או
Alexandra Wagner, 212-292-9794
סגנית נשיא, תקשורת תאגידית
alexandrawagner@ck.com
או
משרד התקשורת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Denise Zamarioni, +39 02 550 50 510
סגנית נשיא בכירה ליחסי ציבור – אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
denisezamarioni@ck.com
מקור: Calvin Klein, Inc.

גלריית מולטימדיה חכמה

תמונה
פרנסיסקו קוסטה (צילום: Business Wire)

תמונה
איטלו זוקלי (צילום: Business Wire)

Logo

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת: http://www.businesswire.com/news/home/20160419006394/en


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים