גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Commvault תספק תמיכה ב- AWS Snowball

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  02/05/16 04:17   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   קומוולט , Commvault
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מאפשרת העברה של עומסי עבודה באמצעות ניהול Commvault אל אחסון הענן Amazon S3, Amazon S3-Infrequent Access ו- Amazon Glacier, באמצעות AWS Snowball - בכך החברה מאיצה הגירה לענן ומוכנות להתאוששות מאסון.

Commvault, מובילה עולמית בהגנת נתונים וניהול מידע, הכריזה על תמיכה ב- Amazon Web Services Snowball, פתרון להעברת נתונים בהיקפים של פטה-בייט לצורך הגירה של כמויות גדולות של נתונים אל ומחוץ לענן AWS. על בסיס היחסים שלה עם AWS, חברת Commvault מאיצה ניידות של עומסי עבודה, מספקת אפשרויות להתאוששות מאסון בענן, ומגבירה יעילות תפעולית כוללת. תמיכה חדשה זו מאפשרת הגירה מהירה יותר של כמויות נתונים גדולות, ומחסלת צווארי בקבוק ברשת ובקישוריות האינטרנט.

"באמצעות התמיכה ב- AWS Snowball, Commvault הופכת את העברתם של היקפים גדולים של נתונים לקלה וחסכונית יותר עבור ארגונים. בכך היא מקלה על ההגירה, הרפליקציה וההתאוששות בענן AWS", אמר ביל ואס, סגן נשיא הנדסה, שירותי רשת באמזון. "Commvault חולקת את החזון שלנו להעניק ללקוחות אפשרויות שונות למיפוי המסע שלהם אל הענן. שימוש ב-AWS Snowball כמודל אלטרנטיבי חדש, מפשט את אימוץ הענן ואת העברת הנתונים, ומגביר את היעילות התפעולית הכוללת, ניידות ומהירות".

ההכרזה מתבססת על ההצלחה של העבודה הקיימת של Commvault, ומרחיבה את התמיכה שלה, ואת האינטגרציה שלה, עם שירותי AWS. כולל Amazon EC2, Amazon Elastic Block Store (EBS), Amazon Simple Storage Service (S3), Amazon S3 – Infrequent Access (Standard – IAS) ו- Amazon Glacier.

"האצת המסע של לקוחותינו אל ענן AWS והסרת החיכוך הנוצר בתהליך, הן חלק מערך הליבה של היצע Commvault", אמר סברינת' ראו, מנהל בכיר וראש חטיבת עסקי ענן ב Commvault. "AWS היא שותפה חשובה, ו- AWS Snowball מהווה התאמה והרחבה טבעית של האינטגרציה עם המערך שלנו. זוהי עדות למחויבות ללקוחותינו המשותפים, לאספקת דרכים חדשניות ומהירות יותר למינוף הענן, תוך שמירה על המידע מוגן ונגיש בכל זמן".האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים