גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

נאס"א ורד האט בשיתוף פעולה מחקרי

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  09/05/16 01:26   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מעבדת ההינע הסילוני של נאס"א משתמשת בפלטפורמת Red Hat OpenStack במחקר כוכבי לכת

רד האט מאפשרת את הטכנולוגיה שמאחורי מחקר כוכבים, עוזרת ל- JPL למקסם קיבולת שרתים ואחסון לעיבוד פרויקטי טיסה ונתוני מחקר באמצעות ענן OpenStack פרטי


רד האט (Red Hat) - הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי המעבדה להינע סילוני של נאס"א (JPL) , בנתה ענן פרטי המבוסס על פלטפורמת ענן Red Hat OpenStack. זאת תוך חיסכון משמעותי בזמן ומשאבים המושקעים במרכזי נתונים, ובמקביל ארגון מחדש ואיחוד החומרה הפנימית שלהם.

JPL, שהנו המרכז העיקרי של נאס"א לחקר רובוטי של מערכת השמש, השתמש בטכנולוגיות OpenStack ולינוקס של רד האט למודרניזציה של קיבולת האחסון והשרתים הפנימית, מה שאפשר לתמוך במאות מדענים ומהנדסים העוסקים במשימות המרכז.

JPL של נאס"א הובילה להישגים משמעותיים רבים בחקר החלל, החל מיצירת הלוויין הראשון של ארה"ב עד לשיגור רכבי חללי לכל כוכבי הלכת במערכת השמש, וכל ארבע גשושיות החלל שנחתו על מאדים. היום, משימות גישוש אלה מסתמכות באופן משמעותי יותר על יכולות מחשוב ענן כדי לעבד בקשות מפרויקטי טיסה, וחוקרים עובדים עם נתוני משימות.

מסורתית, רוב התשתית של JPL התבססה על חומרת שרתים מותקנת באתר המעבדה. מהנדסי JPL בנו באתר ענן OpenStack עבור קיבולת מחשוב ענן גדולה וגמישה אותה הם יכולים לספק למדעני משימות ומהנדסים, כשהם מתכננים להעביר אל ארכיטקטורת ענן פרטי יעילה יותר, פעילויות מחשוב קריטיות שנדרשו עד עתה להיות באתר.

פריסת פלטפורמת Red Hat OpenStack מספקת ל- JPL קיבולת מחשוב בקנה מידה ארגוני, שתאפשר לחוקרים לנצל את הענן הפרטי שלהם ולהשתמש במשאבי ענן חיצוניים כגון שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) כאשר הדבר הכרחי לצורך עמידה בשיאי ביקוש.

הניסיון של רד האט בהשתתפות לאורך זמן ב- OpenStack Foundation ותרומות לפרויקטים ספציפיים בפלטפורמה, עשו את רד האט לשותף מתאים היטב ל- JPL.
רד האט מובילה בתרומה לקהילת OpenStack ובעבודתה לספק פלטפורמת OpenStack מוכנה לייצור עבור לקוחות ארגוניים.

Red Hat OpenStack Platform הנו פתרון תשתית-כשירות (IaaS) עתיר סקלאביליות ומוכן לפרודקשן, הממוצב כפלטפורמת ענן בקוד פתוח מועדפת על מספר הולך וגדל של ארגונים גלובליים.
הפלטפורמה, שתוכננה לפעילות עם Red Hat Enterprise Linux ומגובה על ידי תמיכת מחזור חיים של רד האט, מציעה תשתית פתוחה עבור פריסות ענן.

רדהאש באלאקרישנן, מנהל כלליOpenStack ברד האט, אמר:
NASA JPL"נמצאת בחזית החדשנות הנתמכת ע"י טכנולוגיה. אנו שמחים על כך שקיבולת המחשוב הדרושה למשימות המחקר שלהם מופעלת על ידי פלטפורמתRed Hat OpenStack . זוהי הוכחה לאמינות, זמינות וסקלאביליות המוצעות על ידי תשתית ענן פתוחה במלואה, הבנויה על פלטפורמתRed Hat OpenStack . אנו גאים בשותפות עם NASA JPL כדי לענות על הצורך בתשתית אג'ילית שתענה לגידול הצפוי שלהם, תוך סיוע בהקטנת שטח מרכז הנתונים".


אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים