גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

לצאת אל מלונות בים המלח

מאת:  שלמה פרי - שלמה יחסי ציבור   |   תאריך:  15/05/16 03:21   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
החופים של ים המלח הם המקום הנמוך בעולם, כ- 426 מטר מתחת לפני הים.
התיירות בים המלח מתבססת בין השאר על בוץ ים המלח, על מעיינות חמים, וגם על מי ים חמים - שהם כולם מאוד עשירים במינרלים. מלונות בים המלח מאפשרים לכם טיולים במדבר יהודה, כמו למשל טיולים שהם רגליים, טיולי גמלים, טיולי טרקטורונים, טיולים עם ג'יפים. טיול במדבר יהודה מאפשר לכם להתבונן בנוף שהוא ייחודי לאזור.
בקרבת מלונות בים המלח נמצאת שמורת הטבע עין גדי.


עין גדי

זהו השם של מעיין, שמורת טבע וגם עיר עתיקה שנמצאים בחוף המערבי של ים המלח, בשטחו של מדבר יהודה על כביש מספר תשעים, כקילומטר מצפון לקיבוץ עין גדי. השם "עין גדי" נזכר בתנ"ך והמקור שלו כפי המשוער הוא העזים והגדיים שרעו בסביבה. בעין גדי התחבא דוד בזמן שברח משאול המלך.
ליד השמורה יש שרידים של בית כנסת עתיק מהמאה השלישית, בית הכנסת הזה התקיים בערך ארבע מאות שנה ויש בו רצפת פסיפס שעליה סמל צלב קרס שהיה סמל שכיח בבתי כנסת בתקופה ההיא. היה בבית הכנסת גם פסיפס מאוחר יותר שעליו יש כתובות בארמית, פסיפס זה מוצג במוזיאון רוקפלר שבירושלים.
ישנם שני נחלי איתן שעוברים דרך שמורת הטבע עין גדי - האחד הוא נחל דוד שעובר בחלק הצפוני של השמורה והשני הוא נחל ערוגות שעובר בחלק הדרומי שלה. בשמורת עין גדי נובעים ארבעה מעיינות של מים שהם מתוקים: עין דוד - בנחל דוד, עין ערוגות - בנחל ערוגות, מעיין עין גדי ומעיין שולמית שנמצאים במדרונות שבין שני הנחלים. שפיעתם הכוללת של המעיינות מגיעה לכ- 3 מיליון מטר מעוקב בשנה. מקורם של המים הוא במי גשמים שיורדים מעל הרי יהודה אשר מחלחלים למי התהום וזורמים לכיוון מזרח מתחת לפני הקרקע ובוקעים בתחומה של השמורה. השילוב של מיקום גאוגרפי שהוא בבקע ים המלח, יחד עם המצוקים שנמצאים בשטח השמורה בשילוב עם מקורות של מים מתוקים, מאפשרים ליצור מגוון רחב של צמחים ובע"ח אשר מאפיינים אזורים גאוגרפיים שונים זה מזה, לחיות ולצמוח בשטח השמורה, יחדיו.


מלונות בים המלח

בחלקם של המלונות בים המלח ישנו מרכז "ספא" לטיפולים שונים ומפנקים אשר מנצלים את המינרלים והמלח להמרצת מחזור הדם של האנשים שמטופלים בספא.
עוד אפשרויות נוספות הן - ברכות שיש בהן זרמים של ג'קוזי, ברכות שיש בהן גופרית, סאונות רטובות, סאונות יבשות, ברכה עם מים מים המלח שהיא מקורה וגם מחוממת וגם חדר כושר שמצויד בכל מכשירי הכושר המתקדמים.
לילדים יש מועדון שיש בו שפע של פעילויות שיעסיקו אותם כמו למשל: סדנאות של יצירה, הפעלות שונות, משחקים וצפיה בסרטים.


לסיום, מלונות בים המלח מציעים חופשה מאוד מיוחדת בשבילכם.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים