גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

MatrixBI ביצעה פרויקט להטמעת פתרון BI במשרד עוה"ד שיבולת

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  15/05/16 03:45   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Matrix BI , מטריקס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
MatrixBI ביצעה פרויקט להטמעת פתרון BI במשרד עוה"ד שבלת ושות'
חברת MatrixBI, המתמחה בפיתוח ויישום פתרונות מובילים בתחום ה- BI, סיימה לאחרונה פרויקט להטמעת מערכת BI במודל ניתוח לקוחות במשרד עורכי הדין שבלת ושות', המתמחה בתחומים מסחריים. הפתרון, המבוסס Qlikview , יספק יכולות ניתוח מתקדמות במידע הארגוני של המשרד, בהם נתוני הלקוחות והתיקים השונים, עורכי הדין המועסקים, שותפי המשרד, וכן נתונים שוטפים על הכנסות המשרד ורמת הרווחיות. תהליך ההטמעה ארך כחודשיים והסתיים בחודש שעבר.
המערכת החדשה תסייע בהנגשת מידע עסקי הנמצא במספר מקורות מידע עבור קבוצות משתמשים שונות עם יכולות פילוח מתקדמות לגבי סוגי אוכלוסיות, תקופות, ועוד. MatrixBI בנתה מודל אשר מנתח לעומק את המאפיינים השונים של לקוחות המשרד, הן בהיבטים העסקיים ובהיבטים הפיננסיים. הפתרון הוטמע על מספר מערכות תפעוליות בארגון, בהם מערכת קומיט ודוחות אקסל תפעוליים, ומאפשר למשתמשים לקבל תמונת מצב בהיבטים שונים בחתכים מגוונים על התנהלות הלקוחות, העובדים והפעילות העסקית.
"בעבר, עבדנו עם דוחות תפעוליים וקבצי אקסל פשוטים, כך שלא ניתן היה לבצע ניתוחים מורכבים על המידע הארגוני שבידינו ולקבל תובנות עסקיות רלוונטיות" אומרת מיכל דאי, סמנכ"ל הכספים בשבלת. "החלטנו להטמיע מערכת בינה עסקית שתאפשר לנו לקבל תמונת מצב של האספקטים השונים במשרד, הן באמצעים ויזואליים והן בדוחות מסודרים. המערכת של MatrixBI עונה על הצורך הזה, ומאפשרת לנו לשפר את איכות השירות שאנחנו מספקים ללקוחותינו, כמו גם לעובדי המשרד עצמו".
לדברי אמיר פורת, מנהל פעילות Business Analytics ב- MatrixBI: "הייחוד של הפרויקט הוא בעובדה שזה פתרון אנליטי ראשון לתחום עורכי הדין. הלקוח מקבל תמונת מצב מלאה על כל הפעילות בפירמת עו"ד – לקוחות, תיקים, פעילות עו"ד, הכנסות ורווחיות וזאת על בסיס מדדים ומימדים שהוגדרו ואופינו באופן ייעודי לעולם המשפט. בכך, מסייעת המערכת לדרג הניהולי בקבלת ההחלטות, תוך מתן דגש על מימוש הצרכים העסקיים ושיפור המצב הקיים.

אודות MatrixBI
חברת MatrixBI, חברת בת של מטריקס, מתמחה בפיתוח ויישום פתרונות מובילים בתחום ה- Big Data Analytics. החברה מספקת ללקוחותיה מעטפת פתרונות ושרותי BI מנוהלים, מענה שלם ומקצועי לצורכי ה- BI בארגון, תוך שימור הידע הארגוני ומינופו.
MatrixBI מציעה את קשת השירותים וההתמחויות הרחבה ביותר בתחום, במודלים עסקיים אטרקטיביים המשקפים תועלות תפעוליות משמעותיות עבור הארגון. החברה מתמקדת במתן פתרונות בתחומי שיפור ביצועים עסקיים, פתרונות וויזואליזציה מתקדמים, פתרונות אנליטיים לניתוח מידע, פתרונות אינטגרציית מידע מתקדמים ומימוש יישומים עסקיים בתחומי הפיננסים, שירות לקוחות, שיווק ומכירות, ניהול סיכונים ורגולציה.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים