גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דאסו סיסטמס ופיתוח מרכז חקר נייטרונים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  15/05/16 04:36   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
פיתוח מרכז חקר הנייטרונים הגדול בעולם יתבצע תוך שימוש בטכנולוגיית 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

ESS בחרה בפתרון הייעודי לתעשייה Integrated Plant Engineering כדי לאחד את המדינות האירופאיות השותפות במיזם


דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הודיעה כי European Spallation Source ERIC (ESS), פרויקט תשתית מחקר הממומן ומופעל על ידי שותפות של מדינות אירופאיות, משתמש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי לבנות את מתקן מחקר הנייטרונים המוביל בעולם בעיד לונד בשבדיה. הפתרון הייעודי לתעשייה, Integrated Plant Engineering, מספק תכנון דיגיטלי רב עוצמה ואפליקציות שיתוף פעולה עבור ניהול פרויקטים וציות לרגולציה, בסביבה מאוחדת המקשרת אלפי מהנדסים, מתכננים ויצרנים ברחבי אירופה.

עם השלמתו יספק ESS גישה יעילה יותר למחקר בנושא פיזור נייטרונים, ויאפשר חדשנות בת-קיימא בתחומים כמו אנרגיה ירוקה, הנדסה מבנית, טכנולוגיות מזון, תרופות, מכשור רפואי, טכנולוגיית מידע ותחבורה. תכנון המחקר כולל את מאיץ הפרוטונים הלינארי החזק ביותר בעולם עם 22 מכשירים בחוד החנית של הטכנולוגיה, וכן מערך של מעבדות וניהול נתוני מחשוב-על ומרכז פיתוח תוכנה, אשר ישמשו אלפי חוקרים במשך עשרות שנים.

השותפות ההדוקה בין ESS לדאסו סיסטמס החלה כבר בשנת 2013 עם פיתוח "Integrated Plant Engineering" - פתרון המספק ל- ESS סביבה שיתופית עבור בקרת תכנון וקונסולידציית נתוני תכנון במהלך כל תקופת הפרויקט. האפליקציות של הפתרון משלבות בין הנדסה אזרחית ומכאנית לצורך סקירה מלאה ועדכנית של התכנון, מה שמאפשר ל- ESS להבטיח עמידה בדרישות. משתמשים יכולים לבצע אופטימיזציה לתכנון הטכני של המתקן, לייעל תהליכי בינוי, ולהבטיח כי החלטות חיוניות יתקבלו על בסיס מידע עדכני ונגיש.

"באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE והכוונה מצד הצוות המקומי של דאסו סיסטמס והשותפה שלה TechniaTranscat, יכולים כל המעורבים בפרויקט ESS ליצור, לעדכן ולעשות שימוש חוזר במידע הקשור לתכנון ובינוי מתקן חקר הנייטרונים, בסביבה מבוקרת וניתנת למעקב", אמר פיטר ראדאל, מנהל חטיבת הנדסה ואינטגרציה ב- ESS.
"ESS הוא מיזם ארוך טווח למען עתידה של החברה האנושית, ואנו זקוקים לכלים הטובים ביותר הזמינים, במטרה להפוך אותו למציאות".

"ESS הוא פרויקט מהגדולים ביותר כיום של תשתית טכנולוגית ומדעית, ופותח אפיקים לתגליות חשובות", אמרה מוניקה מנגיני, מנהלת אסטרטגיה ראשית בדאסו סיסטמס. "פלטפורמת 3DEXPERIENCE מסייעת לקשר באופן מאובטח ולפשט קשרים בין הגורמים המעורבים בשיתוף פעולה בינלאומי זה. משתמשים כגון ESS נהנים מהיכולת לספק מפעלים מאתגרים מבחינה טכנית תוך עמידה בלוחות זמנים, תקציבים ומפרטים, מזעור בזבוז והשגת יעילות מרבית של תהליכים".האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים