גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Mobility in Cloud מחליפה מיתוג: הופכת לקבוצת מוביליטיפרו

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  16/05/16 04:58   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  מוביליטיפרו
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
Mobility in Cloud מחליפה שם ומיתוג והופכת לקבוצת מוביליטיפרו
אחרי 5 שנות צמיחה מהירה, חברת Mobility in Cloud תרכז את פעילותה תחת שם חדש מוביליטיפרו (mobilitPRO ). מוביליטיפרו מספקת פתרונות ניידות לארגונים, כוללת כיום מספר פעילויות משיקות אשר מאוגדות תחת הקבוצה החדשה.

הקבוצה החדשה תכלול מספר ענפי פעילות, הכוללים פעילות לשיווק ויישום פתרונות גלובליים לניהול ניידות ארגונית ובכלל זה: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד.
בנוסף, משווקת ומיישמת החברה את פתרון Make Sense להפיכת אתרים ואפליקציות מובייל לנגישים על פי חוק הנגישות ומציעה פעילות אוף שור אאוטסורסינג בניהול מלא, פעילות פיתוח יישומים ועוד.

דודו אדי, מנכ"ל מוביליטיפרו, מציין כי "איחוד הפעילות יאפשר לחזק את מיתוג הפעילות של כלל החברות תחת קורת גג אחת, תוך שהקבוצה מספקת מעטפת של פתרונות לעולם נייד ומהיר יותר".

"הקמנו את מוביליטי אין קלאוד מתוך ראייה קדימה כי הסמארטפונים, שהיו אז בשלבים הראשונים של חייהם ותחום הענן, עומדים לשנות את הדרך בה ארגונים פועלים", ציין אדי. "5 שנים מאוחר יותר, והסמארטפונים הפכו ממרכיב בחברה שיש לנהל לאקו סיסטמם שלם שמייצר ומוביל תהליכים חדשים לחלוטין והענן הפך מחזון רחוק לנורמה מקובלת. השינוי הזה דורש הסתכלות רחבה יותר ופתרונות כוללים לניידות. איחוד החברות, תחת קבוצה אחת, מסמן בדיוק את השינוי התפיסתי הזה, והוא יאפשר לנו להציע מעטפת פתרונות כוללת למנהלי ניידות, על התפר שבין ה- IT לבין הפעילות העסקית הניידת".

" שינוי זה יאפשר לנו גם להתמקד בפיתוחים חדשים בתחומים בהם אנו פועלים, כולל מערכת חדשה להפצת מסרים ארגוניים באופן חברתי ומערכות לעולם של IoT, ולהרחיב את הפעילות שלנו בחו"ל", הוסיף אדי.
ההכרזה על מיתוג מחודש למוביליטיפרו מגיעה לאחר הכרזה על הקמת פעילות אוף שור אאוטסורסינג בניהול מלא על בסיס כ"א איכותי במזרח אירופה. פעילות זו מצטרפת להרחבת פעילות הנגשת האתרים לאירופה, על בסיס הניסיון הרב שנצבר בישראל, ופרויקטים נוספים של ניידות המבוצעים בימים אלה באירופה, על בסיס פתרונות כגון: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים.

אודות מוביליטיפרו
מוביליטיפרו היא הקבוצה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי, המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת מוביליטיפרו פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים