גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

SAP משיקה אפליקציית מובייל לצוותי מכירות שטח

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  25/05/16 04:30   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  SAP ישראל
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
SAP משיקה אפליקציית מובייל לצוותי מכירות שטח המותאמת לפתרון SAP Business One

ענקית הטכנולוגיה SAP השיקה אפליקציית מובייל חדשה לצוותי שירות ומכירות שטח , המותאמת לפתרון ה-ERP לעסקים מסדר גודל קטן ובינוני, SAP Business One.
האפליקציה מבוססת על פלטפורמת ה-In-memory רבת העוצמה SAP HANA והיא פותחה בהתאם לצורך הדיגיטלי הייחודי של אנשי מכירות בשטח.

האפליקציה כוללת פיצ'רים ייחודיים כגון ניהול הזדמנויות מכירה ((pipeline , ניהול מלאי, הפקת הצעות מחיר וביצוע הזמנות, והיא מאפשרת למשתמשים גישה לנתוני זמן אמת של העסק החשובים לביצוע עבודתם, בכל מקום ובכל זמן. כל זאת באמצעות שימש בממשק ויזואלי מתקדם וחווית משתמש אופטימלית.

האפליקציה מותאמת לשימוש בכל אחת מ 26 התעשיות הוורטיקליות השונות ש-SAP תומכת בהן ביניהן: קמעונאות, מוצרי צריכה, הפצה, שירותים מקצועיים, ייצור, הייטק ועוד.

לדברי כריס צ'וט' סגן נשיא ענן ומובייל לארגוני SME בחברת IDC , "אפליקציות מסחר אלקטרוני ו-ERP הן שתיים מחמשת האפליקציות הצומחות ביותר, בהן נעשה שימוש על ידי ארגוני SMB מצליחים, במטרה לייעל את תהליכי המכירות שלהן. זאת מאחר והן מאפשרות לצוותי המכירות להשקיע יותר זמן בקשר עם הלקוחות שלהם. אפליקציות ייעודיות כמו זו של SAP Business One מרחיבה את היכולות של יישום ה-ERP הארגוני מול הלקוחות ובכלל מקנה לארגון ולצוותי המכירות יתרונות תחרותיים וגמישות עסקית".

לדברי גדי רחלזון, מנהל פעילות SAP Business One ב-SAP ישראל, "השקת האפליקציה החדשה היא חלק ממחויבותה של SAP להצלחת למעלה מ-50,000 לקוחות SAP Business One ברחבי העולם ובישראל, בכך שהיא מספקת להם כלי משמעותי נוסף להצלחה בכלכלה הדיגיטלית של ימינו"

הורדת גרסת ניסיון של האפליקציה זמינה כעת ב-APP Store.אודות פעילותה של SAP בישראל
SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק. מרכז הפיתוח SAP Labs ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל. SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב SAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים