גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

BBVA בשת"פ אסטרטגי עם רד האט

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  04/06/16 22:58   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
BBVA חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם רד האט
במטרה להיות הבנק הדיגיטלי הגלובלי הראשון בעולם

דן טולדנו, מנהל אזורי רד האט בישראל, קפריסין ויוון: "רד האט מציעה בישראל שותפות עם המגזר הפיננסי לטרנספורמציה דיגיטלית תוך ניצול מרבי של יתרונות הקוד הפתוח"

קבוצת השירותים הפיננסיים הגדולה BBVA הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי גלובלי עם רד האט (Red Hat) - הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח לארגונים.
מטרת ההסכם לסייע להאיץ את הטרנספורמציה הגלובלית של BBVA ותהליכי חדשנות מבוססי-טכנולוגיה שלה, במטרה להיות הבנק הדיגיטלי הגלובלי הראשון בעולם.
ההסכם, אשר הופך את רד האט לשותף מועדף של BBVA, הוא חלק מסדרה של בריתות ש- BBVA מתכוונת לחתום עם שותפים אסטרטגיים, וחתמו עליו ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט, וריקרדו מורנו, מנהל ההנדסה של BBVA.
השותפות נועדה להתמקד ביישור קו בין הצד העסקי לטכני, כדי לתמוך בהאצת חדשנות ב- BBVA, לנהל את הגידול בעסקאות פיננסיות במכשירים דיגיטליים, ולספק שירותי בנקאות דיגיטלית ללקוחותיה הגלובליים.
"אנו ניצבים בפני מצב חדש, הדורש שמירה על הלקוח במרכז של כל דבר שאנחנו עושים, וטכנולוגיה היא אחד המנופים העיקריים כדי להתמודד עם תהליך טרנספורמציה זה," אמר ריקרדו מורנו, מנהל ההנדסה של BBVA. "הסכם שיתוף פעולה זה עם רד האט, יעזור לנו לנצל את ההזדמנויות המוצעות על ידי טכנולוגיות מחשוב ענן, כדי להתקדם בתהליך שלנו להפוך לבנק דיגיטלי יותר גמיש וצומח".
הפלטפורמה החדשה של רד האט, המבוססת על IaaS ו- PaaS, תאפשר ל- BBVA להתמקד בפיתוח יישומים שיכולים לתמוך בדרישות הגבוהות של שירותים בנקאיים דיגיטליים גלובליים, ולספק ללקוחות את השירות והמידע הדרושים להם ובמועד שנחוץ להם.
לדברי ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט: "BBVA הוא דוגמא מצוינת של ארגון גלובלי, שפנה לענן מבוסס קוד פתוח כדי לקדם חדשנות עסקית באמצעות טכנולוגיה. אנו שמחים לשתף איתם פעולה במסע זה, ובביצוע הטרנספורמציה בעסק שלהם כדי לעזור להם לממש את היעד, להיות הבנק הדיגיטלי הגלובלי הראשון בעולם. עם פלטפורמה מודרנית וגמישה מבוססת IaaS ו- PaaS, תהיה BBVA ערוכה היטב כדי לנצל את ההזדמנויות המוצגות על ידי הכלכלה הדיגיטלית המתפתחת במהירות, ולעזור לעמוד בציפיות הגוברות של לקוחות בתחומים אלה. "

דן טולדנו, מנהל אזורי רד האט בישראל, קפריסין ויוון, אומר: "כמו BBVA, ארגונים גדולים בארץ, ובעיקר במגזר הפיננסי, מתמודדים עם האתגר הדיגיטלי.
תפקיד המנמ״ר הוא הוביל תהליך כזה, ולשמור על שליטה על קצב, איכות ועלות השינוי תוך כדי הטרנספורמציה.
רד האט מציעה בישראל שותפות עם ארגונים אלו, תוך ניצול מרבי של יתרונות הקוד הפתוח: קצב החדשנות ואג׳יליות הפיתוח, יחד עם מתן פלטפורמת פתרון הוליסטי אינטגרטיבי, המכסה את ה- IaaS ואת הpaaS- . הבחירה ברד האט היא היחידה שמבטיחה מענה אופטימלי לדרישות הזריזות וגמישות של השירותים הדיגיטליים תוך כדי מודרניזציה יישומי הליבה של הארגון. כל זאת ע״י פלטפורמה אחת מבוססת ב- 100% על קוד פתוח.
צוות המומחים המנוסים של רד האט ישראל מוכנים לשותפות זו עם הארגונים שרוצים לקחת את הטרנספורמציה הדיגיטלית לידיים".

ההסכם בין BBVA ורד האט יעזור לייעל שיתוף פעולה המקיף מספר תחומים מרכזיים, ובהם:
תשתית-כשירות (IaaS) - BBVA תכננה ענן שירות אוטומטי מרובה לקוחות, המבוססת על פלטפורמת Red Hat OpenStack - פתרון עתיר סקלאביליות מוכן לייצור, המציע תשתית פתוחה עבור פריסות ענן. תשתית זו יכולה לעזור ל- BBVA לספק שירותים טובים יותר ויעילים יותר ללקוחותיה ברחבי העולם.
פלטפורמה-כשירות (PaaS) - BBVA ורד האט משתפות פעולה על מנת להגדיר ולבנות את ארכיטקטורת PaaS התאגידית הגלובלית של BBVA, המבוססת על פלטפורמת יישומי קונטיינר OpenShift של רד האט. ארכיטקטורה מבוססת PaaS זו יכולה לעזור ל- BBVA בטרנספורמציית התהליך לאספקת פתרונות, להקל על הפיתוח והפריסה האוטומטית של פתרונות חדשים.
פלטפורמת ניהול ענן - פלטפורמת ניהול ענן של BBVA, המבוססת על RedHat CloudForms, תקל על ניהול התפעולי והפיננסי של סביבה מרובת עננים.
BBVA ורד האט מתכננות לעבוד יחד על יוזמות הכשרה שנועדו לסייע ל- BBVA לנהל את הטרנספורמציה שלה ולאמץ טכנולוגיות חדשות.

אודות BBVA
BBVA היא קבוצה שירותים פיננסיים עולמית ממוקדת בלקוחות, שנוסדה בשנת 1857. הקבוצה היא המוסד הפיננסי הגדול ביותר בספרד ובמקסיקו, ויש לה זיכיונות מובילים בדרום אמריקה ובארצות הברית; והיא גם בעלת המניות הגדולה ביותר ב- Garanti, הבנק הגדול בטורקיה בשווי השוק שלו. עסקיה המגוונים של הקבוצה מתמקדים בשווקי צמיחה גבוהה, והיא מסתמכת על טכנולוגיה כיתרון תחרותי בר-קיימא מרכזי. אחריות תאגידית היא בליבת המודל העסקי שלה. BBVA מטפח חינוך ושילוב פיננסיים, ותומכת במחקר מדעי ותרבות. היא פועלת עם היושרה הגבוהה ביותר, חזון לטווח ארוך, ומיישמת את נוהלי העבודה הטובים ביותר. הקבוצה מהווה חלק מהאינדקסים הקיימים המובילים.אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים