גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

CloudZone ביצעה פרויקט לניתוח נתוני צפייה ב-yes

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  07/06/16 03:40   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   מטריקס , CloudZone
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
CloudZone ביצעה פרויקט לניתוח נתוני צפייה והתנהגות משתמשים ב-yes בסביבת הענן של אמזון
המערכת, שהוטמעה על ידי CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, תאפשר לyes- לספק שירות ותמיכה איכותיים יותר, לצד חווית משתמש משודרגת לקהל לקוחותיה
,CloudZoneיחידת הענן של חברת מטריקס המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים ביחד עם חברת Matrix BI, ביצעה פרויקט תכנון והטמעה של מערכת ,Customer Behavior Analytics מבוססת AWS (Amzon Web Services) המאפשרת ניתוח נתוני שימוש והרגלי צפייה בחברת הלוויין ,yes המספקת שירותי טלוויזיה רב ערוציים למנויים באמצעות לווין, למעל 600 אלף לקוחות בישראל. הפרויקט, שארך כשנה וחצי, בוצע בהובלתMatrix BI , אשר מרכזת את פעילות ה-Big Data וה-Data Science במטריקס. ניתוח נתוני השימוש מאפשר ל yes-לקבל תובנות עסקיות בנוגע לדפוסי השימוש של לקוחותיה, ובכך לשפר את חווית הלקוח, להתאים הצעות מכר באופן אישי וכן לשפר את השירות והתמיכה הטכנית הניתנים ללקוחות החברה.
במסגרת הפרויקט הוטמעו כלים ויכולות חדשניות ביותר בסביבת הענן של AWS המשמשים את ,yes לצד כלים ותשתיות ב on-premises-במודל היברידי, תוך מיקסום המשאבים והשקות קיימות. הפתרון מבוסס Amazon RedShift (מאגר נתונים אנליטי בענן), מאפשר ניתוח יעיל וחסכוני של נתונים בכמויות עצומות באמצעות כלים כמו אינפורמטיקה ו-. 4BIכמו כן הפתרון משלב כלים כמו 2EC לכוח העיבוד, 3S לשמירה של נתונים גולמיים, Elastic Map Reduce להכנת נתונים, Data Enrichment ו.Amazon Machine Learning-
הפרויקט מאפשר, למעשה, ביצוע ניתוח נתוני שימוש yes בזמן קרוב לזמן אמת, באופן מאובטח וללא פגיעה בפרטיות הלקוחות. המערכת מאפשרת לבצע סגמנטציה של לקוחות החברה על פי מאפיינים שונים, ניטור העדפת תכנים וניתוח הרגלי צפייה ושימוש – ולספק מתוכם תובנות עסקיות בכל הנוגע לשירות התמיכה והמכירה אל מול הלקוח.
yes“שואפים לעולם טלוויזיוני פורץ דרך בו חווית הצריכה מופעלת פרטנית לכל צופה", אומר אולג גוחמן, CTO ומייסד שותף של CloudZone "מדובר בטלוויזיה פרסונלית ומדויקת יותר, המשדרגת את חווית הצפייה והשירות ללקוח. בעקבות פרויקט זה, של הטמעת מערכת הניתוח על גבי הענן הגמיש של,AWS yesיכולים לנתח התנהגות צרכנים באופן ממוקד – עד רמת הצרכן הבודד – ולהתאים לו חוויה מותאמת אישית."
לדברי דורון פלח סמנכ"ל מערכות המידע של חברת yes : "הפרויקט מהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית ועסקית לחברת yes . מדובר בפרויקט הדגל במחלקת ה BI של החברה ואנחנו מאוד גאים בו. אין מקור גדול יותר לגאווה לאיש BI מאפשר לספק לארגון יכולת לנתח את רכיבי המידע המשמעותיים ביותר לו, במקרה שלנו - ניתוח הרגלי הצפיה של הלקוחות. בארגון כמו שלנו, להכניס סביבת ענן לייצור, תוך קליטה והתמודדות עם כמויות נתונים גדולות שכאלה, זה לא עניין של מה בכך"
עוז לוי CTO ב-Matrix BI הוסיף ואמר: ״ביצוע של פרויקט כזה בדרך כלל הינו ארוך ומורכב מאוד, העבודה בסביבת הענן של AWS ובשיתוףCloudZone אפשרה לשתי החברות לספק פתרון חדשני ומוביל בזמן קצר ביותר״.

אודות CloudZone

CloudZone, יחידת הענן של מטריקס המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים הינה Premier Consulting Worldwide Channel Reseller, Partner ו Managed Service Provider-של AWS עם למעלה מ-7 שנות ניסיון ב .AWS-היחידה מספקת ללקוחותיה חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה, של התשתיות ושירותים מנוהלים. CloudZone מסייעת ללקוחותיה למנף את הכלים הקיימים ב- AWS כך שאלו יוכלו להתרכז בעסקי הליבה בארגון. היחידה מציעה מגוון רחב של שירותים למקסום ביצועים תוך שמירה על עלויות נמוכות. שירותי CloudZone מאפשרים אופטימיזציה של יכולת ההתרחבות, אספקת מוצרים ללקוחות החברה עם איכות ומהירות יוצאת דופן, ביטול זמני ההשבתה והגברת הפרודוקטיביות. ג'ון ברייס, חטיבת ההדרכה של מטריקס העובדת בצמוד עם CloudZone, הינה מרכז הדרכה רשמי של AWS בישראל.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים