גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט זכתה שוב בפרס Codie

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  15/06/16 00:59   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
OpenShift Enterprise 3 של רד האט זכתה בפרס Codie עבור פתרון פלטפורמה כשירות (PaaS) הטוב ביותר

רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, דיווחה כי זו השנה השנייה ברציפות ש- OpenShift זוכה בפרס Codie היוקרתי כפתרון פלטפורמה כשירות (PaaS) הטוב ביותר.

זכיות רצופות אלה מראות עד כמה היטב התקבלה פלטפורמת יישומי הקונטיינר של רד האט ע"י אנשי תעשיית התוכנה. ברד האט אומרים, כי הפרס מחזק את ההכרה בכך שרד האט עוזרת לקבוע את הרף עבור פיתוח יישומי ענן ויישומים מודרניים.

OpenShift של רד האט היא פלטפורמת יישומי קונטיינר היחידה שתוכננה במיוחד עבור קונטיינרי לינוקס בפורמט Docker. עם יכולות תזמור Kubernetes בליבה שלה, OpenShift מספקת פלטפורמה עקבית לפיתוח מבוסס ענן או פריסה באתר הלקוח, המאפשרת למשתמשים ליצור יישומים מבוססי מיקרו-שירותים, ולחדש את עומסי העבודה המסורתיים שלהם - הכל בפלטפורמה שמביאה את תכונות האבטחה של Red Hat Enterprise Linux.

OpenShift גם צברה לאחרונה זכיות משמעותיות אצל לקוחות בתחומי ממשל ובנקאות גלובלית. מחלקת ה- IT של צפון קרוליינה, הודיעה כי היא משתמשת ב- OpenShift Dedicated - פלטפורמת יישומי הקונטיינר המנוהלת של רד האט, עבור טרנספורמציית אתר האינטרנט של המדינה.

Royal Bank of Scotland שילב את פלטפורמת יישומי המובייל של רד האט ו- OpenShift, כדי להעצים את מרכז הפתרונות הטכנולוגיים Open Experience של הבנק, ובחודש מאי 2016 הודיעה ענקית השירותים הפיננסיים BBVA על שיתוף פעולה אסטרטגי גלובלי עם רד האט כשותפה מועדפת. שיתוף הפעולה נועד להתמקד בתיאום בין הפעילויות העסקיות והטכניות, כדי להאיץ את החדשנות של BBVA עם הגידול בהיקף הגלובלי בטרנזקציות פיננסיות במכשירים דיגיטליים ושירותי בנקאות דיגיטלית שלה.


אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים