גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

CloudZone תייצג את Spotinst בישראל

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  15/06/16 03:57   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   מטריקס , CloudZone
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
תשמש כמשווק רשמי של פלטפורמת החברה לניהול תשתית כוח המחשוב בענן בסביבות AWS
CloudZone, יחידת הענן של חברת מטריקס, המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, מכריזה היום על הסכם שיתוף פעולה עם חברתSpotinst , המציעה פלטפורמה לניהול אוטומטי ,אפקטיבי וחסכוני של תשתית כוח המחשוב בסביבות AWS. החברה הוקמה ב-2015 על ידי עמירם שחר, יקיר דניאל ולירן פולק ועד כה גייסה כ-2 מיליון דולר מקרנות וממשקיעים שונים.
Spotinst מנצלת, למעשה, את אופציית ה-Marketplace שמציעה AWS, ומאפשרת למשתמשי שירותי הענן לרכוש כוח מחשוב על בסיס משאבי מחשוב פנויים, בהתאם להצעות מחיר בזמן אמת. בכך, מאפשר ה-Marketplace לרכוש שרתים במחיר זול משמעותי מהאלטרנטיבה הסטנדרטית, אך תוך סיכון יחסי לזמינות השרת. הפתרון של Spotinst מתיישב על המתח הזה בדיוק: הטכנולוגיה של החברה מבטיחה יציבות מקסימלית ואופטימיזציה מרבית גם בזמינות וגם במחיר. האלגוריתם שפיתחה החברה סורק את ה-Market Place והצעות הרכש, ויוצר מודל חיזוי הנסמך על בינה מלאכותית וחישובים סטטיסטיים מדויקים, הבוחר את סוג וגודל השרת המתאימים ביותר ללקוח.

"המערכת שלנו הופכת את הפעילות בסביבת הענן של אמזון לפעילות 'טייס אוטומטי', הלומדת את האפליקציה, ומתאימה עבורה שרת בזמן אמת, במחיר הטוב ביותר" אומר עמירם שחר, מנכ"ל ב-Spotinst. "בכך, אנחנו יכולים להבטיח זמינות קבועה ב-100% מהזמן, תוך חיסכון של בין 60-90 אחוז מעלויות המחשוב של הלקוח, וללא כל השפעה על הפעילות השוטפת שלו". עמירם מוסיף כי "אנחנו חוברים היום לארגון מהשורה הראשונה, שותף טכנולוגי בכיר של AWS, שיוכל לסייע לנו להרחיב את הפעילות בישראל, ולהצעיד את Spotinst קדימה".

רן רוטשילד, מנהל CloudZone: "החיבור בין CloudZone ל-Spotinst הוא חיבור טבעי בין השותפה הכי גדולה של אמזון בישראל לבין אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בסביבת AWS. הפתרון של Spotinst יאפשר לנו לספק ללקוחותינו יעילות טכנולוגית ופיננסית, לצד גישה לפלטפורמה מובילה. זוהי עוד הוכחה כי CloudZone מקדמת חסכון בעלויות עבור לקוחותיה לא פחות מאשר עליונות ארכיטקטונית וטכנולוגית. מאז הקמתנו, אנו נסמכים על שותפויות טכנולוגיות שיביאו לקידום הדדי, ואנו רואים בשותפות זו כאחת המשמעויות שלנו לשנים הקרובות".

אודות CloudZone
CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, מספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, הינה Premier Worldwide Channel Reseller, Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS ושותף Silver של Microsoft Azure, עם למעלה מ-7 שנות ניסיון בתחום. היחידה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה, ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. CloudZone שמה שני דגשים עיקריים, הראשון הינו אופטימליות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר המותאמים לארגון. השני הינו חיסכון אגרסיבי בעלויות החודשיות.
על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים