גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

טקאט מבית מטריקס מבצעת מהלך מיתוג מחדש

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  22/06/16 03:53   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
משנים מיתוג: טאקט בדיקות משנה את שמה ל-Matrix Testing & Automation
טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, הודיעה על שינוי שם החטיבה, לאור השינויים שעובר כל תחום הפיתוח והשילוב המשמעותי של מומחי הבדיקות ותהליכי האוטומציה כחלק אינטגרלי במתודולוגיות Agile/ CI/ CD. שמה החדש של החטיבה: Matrix Testing & Automation.
"עם התגברות הדרישה לבודקים שהם גם מפתחים (DevTester) והצרכים הרבים בתחום ה-DevOps, כולל אוטומציה, החלטנו לשנות את שם החטיבה מ-"טאקט בדיקות מערכת” ל-matrix Testing & Automation. הגדרת החטיבה החדשה תחת השם החדש תמקד את העשייה שלנו כמובילים בעולמות הבדיקות, האוטומציה בכלל והחיבור בין האוטומציה ל-DevOps בפרט", אומר זיו מנדל, מנהל Matrix Testing & Automation. "אנחנו מאמינים כי הניסיון הרב שצברנו עד היום בעולמות האוטומציה והעומסים בהתבסס על כלי HPE ובנוסף, ההתמחות של TopQ (אוטומציה מבוססת open source ) בפרויקטי פיתוח אוטומציה כחלק מסביבת ה- DevOps בחברות הייטק, מוצר וסטארטאפים, יובילו אותנו ואת הלקוחות שלנו בשנים הקרובות להצלחות רבות ומענה מקיף יותר לצרכי השוק המשתנה. השנה, זכתה מטריקס בדיקות ואוטומציה בתואר חברת הבדיקות הגדולה והמובילה בישראל זו השנה השביעית ברציפות לפי דירוג ה-.STKI"
חטיבת הבדיקות של מטריקס מתמחה בביצוע בדיקות למגוון אפליקציות ומערכות (כגון: ERP, CRM, Billing) ובמגוון פלטפורמות (WEB, Mobile, Desktop). לחטיבה התמחות ייחודית בייעוץ, תכנון וביצוע בדיקות אוטומטיות ובדיקות עומסים וביצועים במגוון כלים ולסביבות שונות ומורכבות וכן ניסיון בהטמעת ALM בארגונים. מטריקס בדיקות ואוטומציה מספקת גמישות עסקית ופתרונות יצירתיים הן במודל של פתרון מלא המבוסס על SOW/ Managed services, הן במודל מיקור חוץ של יועצים והן במודל nearshore (בישראל) או offshore (מזרח אירופה).

אודות Matrix Testing & Automation
Matrix Testing & Automation, חטיבת הבדיקות של מטריקס, הינה חברת שירותי הבדיקות הגדולה והמובילה בישראל. Matrix Testing & Automation מתמחה בביצוע בדיקות למגוון אפליקציות ומערכות (כגון: ERP, CRM, Billing) ובמגוון פלטפורמות (WEB, Mobile). לטאקט בדיקות התמחות ייחודית בייעוץ, תכנון וביצוע בדיקות אוטומציה ובדיקות עומסים וביצועים במגוון כלים ולסביבות שונות ומורכבות וכן ניסיון בהטמעת ALM ו- DEVOPS בארגונים. ל- Matrix Testing & Automation גמישות עיסקית ופתרונות יצירתיים הן במודל של פתרון מלא המבוסס על SOW, הן במודל מיקור חוץ של יועצים והן במודל near shore (בישראל) או offshore (במזרחי אירופה).

לחברה מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, פיננסי, ציבורי, טלקום והיי-טק ומומחיות ייחודית בתחום המגזר הבטחוני.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים