גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אפריקה 38 תבצע פינוי בינוי בשכונת הקטמונים בירושלים

מאת:  אורלי ריונלי - אפריקה ישראל   |   תאריך:  27/06/16 02:12   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אסף סימון, מנכ
אסף סימון, מנכ"ל אפריקה 38. צלמת: אירנה קוסטינסקי.
אפריקה 38, חברת בת של אפריקה ישראל מגורים, מרחיבה את פעילותה בתחום הפינוי בינוי ותוקעת יתד בירושלים. החברה נבחרה על ידי דיירי רחוב סן מרטין 23-25 בשכונת הקטמונים בירושלים לבצע פינוי בינוי במתחם בשטח של 1.94 דונם, בו הם מתגוררים. את המכרז יזם ועד התושבים בשיתוף עם חברת מוריה לפיתוח ירושלים.

על פי המכרז, החברה תהרוס שני מבני שיכונים משנות ה-70 שכוללים 34 יח"ד ותקים במקומם מתחם חדש עם שני מגדלי מגורים בגובה של 10 עד 16 קומות עם כ-104 יח"ד חדשות, מתוכן צפויה החברה לשווק כ-70 יחידות לציבור הרחב. כמו כן הפרויקט ישלב פיתוח של שטח ציבורי פתוח לרווחת הדיירים.

במסגרת פרויקט זה, ייהנו הדיירים הוותיקים מתוספת של 18 מ"ר לדירתם הקיימת וכן מרפסת שמש בשטח 12 מ"ר.

התכנון העקרוני של הפרויקט קיבל את בירכת גורמי התכנון בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית. בכך, נכנס הפרויקט לסל הפרויקטים בתחום הפינוי בינוי שבאפשרותם לקבל מענק ממשרד הבינוי והשיכון.

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה 38: "חברת אפריקה 38 גאה להמשיך ולבנות את העיר ירושלים. אנו רואים בעיר ירושלים יעד אסטרטגי להרחבת הפעילות. העיר מצויה בתנופת פיתוח מרשימה, הן עיריית ירושלים והן חברת מוריה מטעמה מבצעות פעילויות מבורכות להגדלת היצע יחידות הדיור בעיר, תוך מתן מענה לצד החברתי במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי. חברת האם, אפריקה ישראל מגורים בונה ומקדמת כ-1,000 יח"ד בעיר, בין היתר בשכונת סביוני ארנונה וסביוני רמת שרת. הבחירה בחברה על ידי התושבים הירושלמים מהווה הבעת אמון בפעילותנו. בשאיפתנו להיכנס לפרויקטים דומים אחרים בעיר ומחוצה לה בעתיד הקרוב".

העירייה ומשרד השיכון מקדמים בימים אלה תכנית מתאר חדשה להתחדשות עירונית בשכונות הקטמונים ח' וט', ובכוונתם לאפשר לתושבי העיר לשכפל את מודל דיירי סן מרטין גם בפרויקטים נוספים באזור.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים