גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט מספקת JBoss EAP 7

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  27/06/16 23:07   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רד האט מספקת את JBoss EAP 7
כבסיס עבור יישומי ענן היברידי
המהדורה החדשה של פלטפורמת היישומים המובילה בתעשייה של רד האט נועדה לגשר בין פרדיגמות פיתוח נוכחיות ועתידיות

רד האט משיקה את JBoss Core Services Collection כדי לספק למפתחים גישה ליכולות פופולריות רבות שלעתים קרובות פרוסות כחלק של יישום ארגוני

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינות כללית של JBoss EAP 7 , שרת יישומים המוביל בקוד פתוח שמציית ל- Java EE 7, והשיקה את JBoss Core Services Collection, מערך של טכנולוגיות שמספקות ללקוחות רכיבי יישום בסיסיים נפוצים.
עם JBoss EAP 7 שואפת רד האט לסייע לארגונים להשתמש ולהרחיב השקעות קיימות ביישומים שלהם, בעת תחילת המעבר לארכיטקטורות מתפתחות ולפרדיגמות תכנות אשר יחייבו פלטפורמת ענן טבעית שהנה קלת משקל ומודולרית ביותר.

JBoss EAP 7 משלבת ממשקי תכנות (APIs) נפוצים ביותר של Java EE 7, עם הטכנולוגיות החדישות ביותר שתומכות בשיטות פיתוח DevOps, כגון סביבת הפיתוח המשולבת (IDE) עטורת הפרסים של רד האט - JBoss Developer Studio, אשר חברי קהילות המשתמשים של JBoss או רד האט יכולים להשתמש בה ללא תשלום כדי לבנות, לבחון ולפרוס יישומים באתר הלקוח או בענן - כמו גם Jenkins, Arquillian, Maven, ותמיכה במסגרות Web ו- JavaScript פופולריות.
המשקל הקל שלה והשטח הקטן שהיא תופסת, עושים את JBoss EAP 7 לבחירה מגוונת המתאימה לארגונים הבונים יישומים מסורתיים או יישומים מודולריים יותר, בסגנון מיקרו-שירותים.

JBoss EAP 7 הותאמה לסביבות ענן, וכאשר היא נפרסת עם Red Hat OpenShift, היא מציעה את היתרונות של קונטיינרים, איזון עומסים, גידול אלסטי, ניטור תקינות מערכת, ואת היכולת לפרוס לקונטיינר ישירות מה- IDE, מה שעשוי לשפר פרודוקטיביות מפתחים ואת חוויית הפיתוח.
בנוסף, JBoss EAP עם OpenShift תורמת לסביבת DevOps יעילה יותר מבחינת ארכיטקטורה, מאחר שכבר לא נחוצות תכונות חופפות. יעילות DevOps זו יכולה להיות גדולה יותר כאשר משתמשים ברכיבי תווכה נוספים על OpenShift.

Core Services Collection
JBoss Core Services Collection מספק אבני בנייה בסיסיות משותפות עבור יישומים ארגוניים, כגון Web Single Sign-On, איזון עומסי HTTP ו- proxying, כמו גם ניהול וניטור יכולות עבור יישומים ושירותים.
הוא כלול ללא תשלום נוסף כחלק של מנוי Red Hat JBoss Middleware. לקוחות רד האט מקבלים תמיכה מקוונת וטלפונית מלאה, עדכונים, patches, וכן תיקוני אבטחה עבור כל גרסת רכיב.מערכת השותפים של JBoss EAP 7
השנה הפכה רד האט לחברה קוד פתוח הראשונה בעולם שהכנסותיה חצו את קו שני מיליארד דולר, הישג הנתמך בחלקו על ידי מערכת השותפים של רד האט המורכבת מספקי תוכנה עצמאיים (ISV), משלבי מערכות גלובליים ואזוריים (SIS), ומשווקי ערך מוסף (VAR), וזאת בנוסף לערוץ נרחב של יצרני ציוד מקורי (OEM), מפיצים, ומשווקים.
השקת Jboss EAP 7 מהווה ציון דרך חדש עבור רד האט, ומרחיבה עוד יותר את סל המוצרים שלה עבור שותפים, תוך חיזוק פלטפורמת היישומים כבסיס עבור יישומי ענן היברידי, ומסמן דרך קדימה אל עתיד המוגדר על ידי גישות יישומים חדשות, כמו ארכיטקטורות קונטיינרים ומיקרו-שירותים.

שושלת יוחסין מוכחת
חודש יוני 2016 מציין את יום ההולדת העשירי לכניסתה הרשמית של רד האט לשוק פיתוח היישומים הארגוניים, עם הרכישה השנייה בגודלה שלה עד היום: חברת JBoss. הטכנולוגיה שתהפוך ברבות השנים ל- JBoss EAP הייתה במרכז רכישה זו, ולא רק שעזרה להפיכתה של רד האט למובילת קוד פתוח גלובלית, אלא גם סללה את הדרך להפיכת קוד פתוח לסטנדרט דה פקטו עבור חדשנותה במחשוב ארגוני.
היום, JBoss EAP ממשיכה להיות אבן הפינה במיקודה של רד האט על ובמחויבותה לפיתוח יישומים ארגוניים, ומשמשת כבסיס למערך מוצרי תווכה קלי משקל וידידותיים לקונטיינרים ולענן, בשימושם של ארגונים מוביל ברחבי העולם, כדי ליצור, לשלב, לפרוס ולנהל יישומים עסקיים קריטיים.
מאז שנכנסה לשוק פיתוח היישומים לפני 10 שנים, רד האט הרחיבה ליותר מ- 15 מוצרי וכלי פיתוח יישומים, כולל פלטפורמת יישומי הקונטיינר זוכת הפרסים שלה, OpenShift, Mobile Application Platform Red Hat, ואת תכנית המפתחים של רד האט, אשר אפשרה לרד האט להוות אלטרנטיבה אמיתית עבור מפתחים המחפשים פלטפורמת פיתוח יישומים שהנה קלת משקל, גמישה, ובקוד פתוח.

זמינות
JBoss EAP זמינה להורדה על ידי חברי קהילת מפתחי רד האט. לקוחות יכולים לקבל את העדכונים האחרונים מפורטל הלקוחות של רד האט.

מייק פיץ', סגן נשיא ומנהל כללי של פעילות Middleware ברד האט, אמר: "ארגונים צריכים להיות מסוגלים לבחור מתי ואיך הם יעברו לארכיטקטורות ופרדיגמת תכנות חדשות. חופש זה הוא סימן היכר של קוד פתוח, ומשהו שאנחנו מאמצים ברד האט. עם JBoss EAP 7, אנו עונים לצרכים של IT ארגוני ומפתחים, עם חזון מאוזן שנועד לגשר בין המציאות של בנייה ותחזוקה של עסק היום, עם השאיפה של חדשנות IT מחר".


אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים