גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט משחררת את העוצמה של קונטיינרי לינוקס

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  29/06/16 00:42   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
רד האט משחררת את העוצמה של קונטיינרי לינוקס עם מערך הפתרונות הרחב ביותר בתעשייה
מערך מוצרי הקונטיינר של רד האט מספק אפשרויות ברמה ארגונית עבור מפתחים, צוותי תפעול ומנהלים יישומים, מהדסקטופ עד ענן היברידי

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit המתקיים בסן פרנסיסקו, על זמינות המערך המקיף ביותר של פתרונות קונטיינר לינוקס ברמה ארגונית בתעשיית ה- IT.
מערך הקונטיינרים (היכולת לנצל משאבים קטנים במיוחד) של רד האט עונה כמעט לכל צורך של אספקת יישומים, מכלי פיתוח חופשיים עד לפלטפורמת קונטיינר מקיפה שמשלבת ניהול, פלטפורמה-כשירות (PaaS) וקונטיינרים-כשירות
( (CaaS. רד האט, הנותנת מענה למודרניזציה של השקעות IT קיימות ולחדשנות כאחד, מאפשרת עתה ללקוחות למנף טוב יותר את מלוא היתרונות של קונטיינרים, עם פתרונות יותר מאובטחים, מתניידים ועקביים, התומכים בתקנים פתוחים כגון פורמט הקונטיינרים OCI ותזמור Kubernetes.
מערך פתרונות הקונטיינר של רד האט נבנה על היסודות ברמה ארגונית של רד האט, ומיועד לענות על צרכים עסקיים מתפתחים על ידי הצעת:
● מערכת הפעלה לינוקס קונטיינר מוקשחת ואמינה באמצעות Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat Enterprise Linux Atomic Host.
● פלטפורמת פיתוח ופריסת קונטיירים ארגוניים מקיפה, המותאמת למגוון רחב של תרחישי שימוש ב- Red Hat OpenShift.
● אחסון קונטיינר טבעי ברמה ארגונית דרך Red Hat Gluster Storage.
● ניהול קונטיינרים מאוחד עם Red Hat CloudForms.

Red Hat OpenShift - פלטפורמה קונטיינר אחת למענה למגוון רחב של פריסות ארגוניות
בחודש יוני 2015 הפך Red Hat OpenShift לפתרון ענן היברידי הראשון והיחיד הממוקד בקונטיינרים, הבנוי מ- Docker, Kubernetes, Project Atomic ו- OpenShift Origin, עם Red Hat Enterprise Linux בבסיסו.
OpenShift מספק פלטפורמה יציבה ומאובטחת יותר עבור פריסות מבוססות קונטיינר, מבלי להקריב השקעות IT קיימות, ומאפשר דו-קיום של יישומים מסורתיים קריטיים לצד יישומי ענן טבעיים חדשים מבוססי קונטיינר.
היום הודיעה רד האט על הרחבה משמעותית של היצע הקונטיינר שלה על בסיס טכנולוגיית OpenShift, שמטרתה לסייע לארגונים לאמץ באופן מלא קונטיינרי לינוקס ברחבי מודלים של צריכה, מהדסקטופ של המפתח דרך סביבות ייצור ועד לענן ההיברידי. Red Hat OpenShift עונה עכשיו לצרכים ברחבי מחזור חיי אימוץ קונטיינר לינוקס, כולל:
● אימוץ קונטיינרים לפיתוח מקומי והגדלת פרודוקטיביות מפתחים באמצעות Red Hat OpenShift Container Local ללא עלות, הכלול בערכת רד האט למפתחי קונטיינר.
● הרחבת אימוץ קונטיינרי לינוקס ואפשרות לארגוניים להעריך קונטיינרים בסביבות שרתים שאינם לייצור, עבור פיתוח ובחינות עם Red Hat OpenShift Container Lab.
● תמיכה בארגוני אנטרפרייז אשר מחויבים לקונטיינרים עבור אספקת יישומים קריטיים, מפיתוח עד ייצור, עם Red Hat OpenShift Container Platform - פלטפורמת הדגל של רד האט בתחום זה.
● האפשרות ללקוחות להפוך את מרכז הנתונים המסורתי לענן פרטי עם Red Hat Cloud Suite.
● אספקת פלטפורמת קונטיינר ענן ציבורי מנוהלת במלואה, המציעה OpenShift Online ו- OpenShift Dedicated בענן הציבורי, מנוהלת על ידי רד האט.

Red Hat OpenShift מאפשר אינטגרציה קלה יותר עם שירותי Red Hat JBoss Middleware בתוך ארכיטקטורת קונטיינר. זה מאפשר למפתחים לבנות ולשלב יישומים חדשים מהר יותר, ולחדש ביתר קלות יישומים קיימים לריצה על תשתית מבוססת קונטיינר ברחבי הענן ההיברידי.

אחסון קונטיינר טבעי עם Red Hat Gluster Storage
עם מעבר ארגונים לסביבת ענן היברידי פתוחה, הופך אחסון מוגדר תוכנה להכרח. שילוב קונטיינרי לינוקס עם אחסון מוגדר תוכנה עושה מעבר זה לקל וטבעי יותר עבור ארגונים. היום הופכת רד האט לאחד הספקים הראשונים שמאפשרים מעבר זה, עם ההשקה של Red Hat Gluster Storage בקונטיינרים. היצע חדש זה, המקרב ארגונים לחזון של אחסון-כשירות, מאפשר לפרוס אחסון לקונטיינרים סטנדרטיים, מתוזמר על ידי Kubernetes ומנוהל כמו כל שירות יישום אחר הפועל על Red Hat OpenShift, וכולל אינטגרציה מלאה עם מערך הקונטיינר המלא של רד האט.

ניהול קונטיינר וענן מאוחד עם Red Hat CloudForms
ניהול הוא חלק קריטי של קונטיינרים ברמה ארגונית, ו- Red Hat CloudForms מספק זאת עם נראות ושליטה על קונטיינר כחלק ממערך הקונטיינר של רד האט. עם שילוב ניהול ענן היברידי וקונטיינר לתוך ממשק יחיד, Red Hat CloudForms מעניק למשתמשים /שקיפות לתוך עומסי עבודה הרצים על Red Hat OpenShift ותשתית האירוח. בשילוב עם יכולות ניהול אחרות של CloudForms, משתמשים יכולים לנהל קשרים מהקונטיינר דרך שכבת הפלטפורמה לשכבת תשתית-כשירות של המארח הפיזי.

פול קורמייר, נשיא מוצרים וטכנולוגיות ברד האט, אמר: "בליבתם, קונטיינרים הם לינוקס אם כי ארוזים באופן המאפשר ניידות ברחבי הענן ההיברידי, מאתר הלקוח לעננים ציבוריים מרובים. עם זאת, יישומים ברמה ארגונית דורשים הרבה דברים, ודרישות אלה לא משתנות בעולם ממוקד-קונטיינר. רק כאשר תזמור, ניהול והיקף גדול מתווספים באופן מאובטח ואמין, קונטיינרים יכולים להיכנס למיינסטרים הארגוני. היום השיקה רד האט את המערך הרחב ביותר של מוצרי קונטיינר לינוקס ברמה ארגונית, מגובה בתמיכה עתירת הפרסים שלנו ומערך שותפים נרחב. מערך הקונטיינר החדש של רד האט עונה לצרכים ברחבי ארגוני IT - מספק למפתחים כלים לבניית יישומי ענן טבעיים ויישומים ארגוניים בקונטיינרים, מה שמאפשר לצוותי תפעול לנהל תשתית קונטיינר חדשה בסדרי הגודל של הענן, ולעזור לעסקים בטרנספורמציית מרכזי הנתונים שלהם כדי לאמץ את מלוא היתרונות של קונטיינרי לינוקס".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים