גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דאסו סיסטמס מציגה Vehicle Program Intelligence

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  03/07/16 00:31   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
.
.
דאסו סיסטמס מציגה פתרון ייעודי להאצת קבלת החלטות בתעשיית הרכב והתחבורה

תכנית פיתוח של רכב חדש עשויה להימשך בממוצע עד חמש שנים, ומעורבים בה מאות משתתפים מתחומים שונים ומדינות שונות. ניתוח נתונים בזמן אמת עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE משפר ניהול פרויקטים, שינויים ואיכות עבור מנהלים בתכניות פיתוח וייצור מכוניות

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIECNE, הכריזה על השקת הפתרון הייעודי לתעשייה "Vehicle Program Intelligence", המספק למפתחות ויצרניות של כלי רכב, יישומיים אנליטיים רבי-עוצמה. בהתבסס על פלטפורמת 3DEPERIENCE, הפתרון החדש מגלה, מודד ומנתח נתוני מוצרים וייצור, על מנת להאיץ ולשפר החלטות עסקיות בניהול פרויקטים, שינויים ואיכות.

תכנית פיתוח של רכב חדש עשויה להימשך בממוצע עד חמש שנים, ומעורבים בה מאות משתתפים מתחומים שונים ומדינות שונות. בעוד מקורות חדשים של מידע לאורך קו פיתוח הרכב מוסיפים לגודל הפרויקט ולמורכבותו, הרי מערכות וותיקות (legacy)וחוסר נתונים הנדסיים רלוונטיים נגישים, פוגעים באופטימיזציית התהליך. יצרני רכב וספקים דורשים בזמן אמת מבט מקיף וידידותי למשתמש לגבי התפתחות תכניות הרכבים שלהם, כדי להתגבר על אתגר זה.

פתרון התעשייה Vehicle Program Intelligence תוכנן במיוחד לספק תובנות עמוקות לתוך התקדמות פרויקט עבור מנהלים בתכניתו. חברות נהנות משקיפות רבה יותר לגבי בעיות של לקוחות וזמן תגובה, מגמות מצב כשל ופעולות מתקנות, וסיכונים הקשורים לחלקים וליצרנים, כולל נתוני עלות, איכות ועמידת חומרים בתקנים.

בסביבה שיתופית וירטואלית יש למשתמשים גישה מהירה ויעילה לנתוני פיתוח מוצר, ואינדיקטורים מרכזיים מעודכנים על פרויקטים, שינויים ואיכות. נקודת גישה ייחודית זו מבטיחה יכולת מעקב ואמינות של מידע, תוך הפחתת הזמן המושקע בחיפוש ואיסוף מידע. הפתרון החדש גם לוכד ומנתח תוכן ממערכות וותיקות אחרות, ומאפשר אספקה שקופה של הנתונים הרלוונטיים ביותר לתוך פלטפורמת 3DEXPEIENCE. הדבר מקל על מניעת השימוש במערכות וכלים מיושנים, באופן מבוקר ובסיכון נמוך.

"עם הפתרון הייעודי לתעשייה Vehicle Program Intelligence, דאסו סיסטמס מספקת ליצרניות רכב וניידות היצע ייעודי כדי לענות על הצורך באנליטיקה לשיפור תהליכים", אמר אוליבייה סאפין, סגן נשיא, תעשיית תחבורה וניידות בדאסו סיסטמס. "חברות יכולות לקבל החלטות מושכלות יותר עם מקור יחיד של האמת. המהירות והזריזות של הפתרון מסייעות להפחית מורכבות ועלויות, לשפר איכות רכבים ולקצר זמן יציאה לשוק".

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים