גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רן רוטשילד מונה למנהל יחידת CloudZone במטריקס

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  04/07/16 03:47   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   CloudZone , מטריקס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רן רוטשילד
רן רוטשילד
רן רוטשילד (41) מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידת הענן המתמחה בפתרונות ושירותי ענן של חברת מטריקס. היחידה המספקת לארגוני אנטרפרייז, SMB וסטארטאפים חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה, תשתיות ושירותים מנוהלים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי רוטשילד על כלל פעילויות היחידה, בהן תפעול, שיווק, מכירות ושיתופי הפעולה של היחידה.
רוטשילד, שהצטרף למטריקס בשנת 2014, שימש בתפקידו האחרון כמנהל המכירות של יחידת CloudZone ותרם לצמיחה משמעותית בהיקף פעילותה. בתפקידו הקודם שימש כדירקטור ומנהל תפעול בחברת אורבוגרף.
רוטשילד מחזיק בתואר ראשון ביחב"ל מLondon Metropolitan University ,בתואר שני בממשל עם התמחות בלוחמה בטרור וביטחון פנים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, ובתואר MBA-Global עם התמחות ביזמות וחדשנות גם כן מהמרכז הבינתחומי הרצליה.


אודות CloudZone

CloudZone, יחידה הענן של מטריקס המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים הינה Premier Consulting Worldwide Channel Reseller, Partner ו-Managed Service Provider של , AWS ושותף Silver של Microsoft-Azure עם למעלה מ-7 שנות ניסיון בתחום הענן. היחידה מספקת ללקוחותיה חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה של התשתיות ושירותים מנוהלים. CloudZone מסייעת ללקוחותיה למנף את הכלים הקיימים בענן כך שאלו יוכלו להתרכז בעסקי הליבה בארגון. היחידה מציעה מגוון רחב של שירותים למקסום ביצועים תוך שמירה על עלויות נמוכות. שירותי CloudZone מאפשרים אופטימיזציה של יכולת ההתרחבות, אספקת מוצרים ללקוחות החברה עם איכות ומהירות יוצאת דופן, ביטול זמני ההשבתה והגברת הפרודוקטיביות. ג'ון ברייס, חטיבת ההדרכה של מטריקס העובדת בצמוד עם CloudZone, הינה מרכז הדרכה רשמי של AWS בישראל.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים