גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

2Bsecure ביצעה פרוייקט אבטחה בבנק בקזחסטן

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  06/07/16 04:54   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   2bsecure , מטריקס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
2Bsecure ביצעה פרויקט לתכנון אסטרטגית אבטחת מידע ב-Kaspi Bank בקזחסטן

2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, מודיעה על סיום פרויקט לתכנון אסטרטגית אבטחת מידע ב-Kaspi Bank בקזחסטן. מדובר בבנק השלישי בגודלו במדינה, עם למעלה מ-200 סניפים ו-4 מיליון לקוחות. במסגרת הפרויקט תספק החברה שירותי ייעוץ שוטפים בתחום אבטחת המידע והסייבר למימוש מפת הדרכים האסטרטגית בשנים הבאות. עלות הפרויקט לא נמסרה אך היא מוערכת במאות אלפי דולרים.

את הפרויקט ביצעה 2Bsecure לאחר התמודדות כנגד פירמות בין לאומיות מובילות. הפרויקט, שארך כחצי שנה, הוצג למנכ"ל והבנק ולדירקטריון והתקבל בשביעות רצון גבוהה. כאמור, במסגרת הפרויקט ביצעה 2Bsecure מחקר מקיף לאיומי אבטחת מידע וסייבר, צמצום סיכוני אבטחת המידע של הבנק וחותמת בימים אלו על הסכם לספק שירותי יעוץ למימוש פתרונות אלו.
במהלך הפרויקט הטמיעה 2Bsecure מפת דרכים אסטרטגית שתפקידה לשמור על המידע העסקי של Kaspi Bank תוך עמידה ביעדיו העסקיים והטכנולוגיים. 2Bsecure מיפתה את יכולות אבטחת המידע והסייבר הנוכחיות של הבנק לוידוא ההתאמה אליהן, וכן ביצעה מיפוי של סיכונים ובקרות אסטרטגיות. בנוסף ביצעה החברה סקר סיכונים ומבדקי חדירה לסביבות האינטרנט ועמדות הקיוסק של הבנק.
את הפרויקט הובילו ד"ר נועם וינבלט, מנהל תחום GRC ב 2Bsecure, וכן רן אדלר סמנכ"ל הייעוץ.

אלון מנצור, מנכ"ל 2Bsecure אומר כי: "2BSecure מבצעת פרויקטים רבים גם ברחבי העולם. שביעות הרצון הגבוהה של הבנק הקזחי מהפעילות שביצענו מהווה חותמת איכות להצלחת הפרויקט. בשלבים הבאים נבצע ליווי כולל להנהלת הבנק והצוות הטכני. במהלך הפרויקט בוצע מחקר מקיף לאיומי אבטחת מידע באספקטים רבים, ואלו הוצגו להנהלת הבנק ולפורום הIT- שלהם. החשיבות בשמירה על אבטחת הנתונים של מוסד פיננסי כגון בנק היא ברורה. הפעילות שאנו ביצענו תרמה ותתרום לשמור על נתוני Kaspi Bank מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, מה שיאפשר להם לספק שירות טוב יותר ללקוחותיהם".

אודות 2Bsecure
2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום אבטחת המידע. החברה מספקת לחברות וארגונים בארץ ובעולם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. לחברה מומחים בעלי נסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים