גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דאסו סיסטמס מרחיבה ממשק למערכות ענק

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  10/07/16 04:23   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
פלטפורמת 3DEXPERIENCE מרחיבה ממשק עם מערכות ענק בתעשיית האנרגיה, העיבוד והתשתיות

תמיכה בתוכנת XMpLant תספק המשכיות דיגיטלית בניהול מחזור החיים של מפעלים ואניות

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIECNE, הודיעה כי פלטפורמת 3DEXPERIENCE מרחיבה כעת את התמיכה בכלי הגישה למידע XMpLant באמצעות כלי תוכנה עתיר ביצועים, שיספק ממשקים עבור מערכות תכנון מפעלים ואניות עיקריות, המשמשות בתעשיות האנרגיה, העיבוד והתשתיות, וכן במגזר הימי. חברות יוכלו להעביר מודלים הנדסיים וותיקים (legacy)עם מידע חכם המשויך אליהם, אל פלטפורמת 3DEXPERIECNE במטרה לשפר שיתופיות, זמני תכנון, תפוקה ותפעול.

פלטפורמות Offshore של חברות קידוחי גז ונפט ימיים, אניות, תחנות כוח גרעיניות ונכסים גדולים אחרים, מתוכננים ומהונדסים בסביבה מורכבת של ספקים ומיליוני חלקים. XMpLant מספק גישה למידע חכם בפורמט פתוח, התואם לתקן ISO 15926, עם תמיכה במבנה מלא, מאפיינים וגיאומטריות של מודלים בשרטוטי דו ותלת ממד. עם הטמעת התמיכה ב- XMpLant, פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תספק פתרון מוכן לשימוש עם פעילות בין מערכתית מבוססת סטנדרטים, אשר מחבר בסביבה אחודה נתונים ותהליכים של מפעלים תהליכיים, הנדסת אניות, רכש ובינוי.

כתוצאה מכך, בעלי עניין בהנדסה, רכש ובנייה, נהנים מהמשכיות דיגיטלית לאורך כל מחזור החיים של מפעל או אניה. סקירות של תכנון משלבות מודלים ממספר מקורות עם מאפיינים, עלויות, כמויות, הגדרות וזמנים. לצוותי פיתוח קונספט, תכנון, הנדסה, ייצור, בינוי ורכש, יש גישה מקבילה בזמן אמת למודלים של תכנון, לנתוני פרויקט ולידע מומחים של חברי צוות ולקוחות, לשיפור שיתוף הפעולה והתפוקה.

"תמיכת XMpLant משולבת היא הישג נוסף במחויבות דאסו סיסטמס לפתיחות של פלטפורה עסקית עם מגוון סטנדרטים המאפשרים התממשקות וחילופים, והיכולת הקיימת שלנו לקרוא את פורמט XMpLant", אמר תומס גראנד, סגן נשיא, אנרגיה, תהליכים ותשתיות בדאסו סיסטמס. "פלטפורמת 3DEXPERIENCE פותחה כדי לתמוך בפתיחות, שהיא תורם מפתח לשיתוף פעולה וחדשנות מוצלחים של לקוחותינו".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים