גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רשת 'נעמן' תשווק בלעדית בארץ מותגי בישול יוקרתיים

מאת:  מירי חיון - גלאי תקשורת   |   תאריך:  12/07/16 06:08   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

עושים עלייה:
רשת 'נעמן' תשווק בלעדית בארץ מותגי בישול יוקרתיים
קבוצת "נעמן גרופ", המובילה בישראל כבר שנים רבות את תחום הייבוא והשיווק של כלי מטבח מקצועיים, כלי בית ומוצרי טקסטיל, חתמה על הסכם לשיווק בלעדי של המותגים FELI FELI ,BIOKIPS ,LUBIANA, SITRAM - מותגי ענק בינלאומיים המובילים בעולם בתחום כלי המטבח, הבישול וההגשה.

המותגים האירופאיים יימכרו בישראל על ידי קבוצת "נעמן גרופ" בבלעדיות. היבואנית תשקיע בשלב הראשון כחצי מיליון ₪ בהחדרת המותג לקהל הישראלי ותשווק את מגוון המוצרים האיכותיים של החברות בהם סירי לחץ, כלי אוכל והגשה מפורצלן ומכלי אחסון, לשוק הפרטי ולשוק המוסדי.

"כבר שנים רבות שרשת 'נעמן' מספקת לקהל בישראל את מיטב המוצרים וכלי המטבח. כניסתם של המותגים החדשים מרחיבה את מגוון המוצרים ושומרת על המובילות והחדשנות שאנו כחברה מבטיחים לקהל לקוחותינו", מסביר דודי כהן, מנהל חטיבת נעמן.

מעמד החתימה נסגר בעת שהותו של כהן במפעלים. "העניין שיצרו שני המותגים בתערוכות בתחום, בסדר גודל שכזה, הוביל אותנו למסקנה כי אכן יש לכך דרישה גם בקרב הציבור בארץ, שממשיך להרחיב את הידע והעניין בתחום הבישול ומכאן צמא למוצרים איכותיים וטובים שיכולים לתת לו את המענה הטוב והראוי לעבודה" מסכם כהן.

המותג SITRAM – סירי לחץ יוקרתיים ואיכותיים המיוצרים במפעל בצרפת שהוקם ב-1960 והם נחשבים ליצרני כלי נירוסטה מובילים בתחומם. סירי הלחץ עומדים בכל דרישות מכון התקנים האירופי והאמריקאי, הם בעלי מנגנוני בטחון הקלים לתפעול , לפתיחה ולסגירה.

המותג ,LUBIANA מיוצר במפעל הגדול ביותר באירופה לפורצלן, המעסיק כ – 1,500 עובדים, המוצרים מיוצרים בטכניקות תיעוש מתקדמות ובעבודת יד, המפעל עומד בתקנים של השוק האירופאי וארגון הבריאות של ארה"ב, כמו כן, זכו הפרס יצואן מצטיין של פולין.

מיכלי האחסון של המותג ,BIOKIPS מיוצרים בקוריאה, מוצריו זכו בפרס העיצוב היוקרתי Red Dot, והם עומדים בכלל תווי התקן, הפלסטיק הנו עבה ואיכותי במיוחד ואנטי בקטריאלי.

חברת FREE FREE, בעלת המותג FELLI, נוסדה בטאיואן בשנת 1985. החברה מייצרת מוצרי מטבח ושולחן, מאקריליק איכותי ביותר. החברה מייצרת כ-6 מיליון פריטים בחודש.
מיכלי המזון שלה הם מהטובים בעולם, בגלל האיכות הגבוהה של האקריליק
בו הם משתמשים, ובגלל שיטת הנעילה ההרמטית הייחודית שהחברה פיתחה,
דבר שהופך את כל המכלים המיוצרים על ידה, למכלים הנעולים הרמטית בוואקום.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים