גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מכונית מרוץ פורמולה חשמלית עם 3DEXPERIENCE בענן

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  14/07/16 00:30   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
סטודנטים פיתחו את מכונית מרוץ פורמולה החשמלית הראשונה עם תוכנת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בענן

הצוות, שזכה בתחרות הנדסה יוקרתית לסטודנטים, תכנן ובנה רכב מרוץ חשמלי עתיר ביצועים תוך שמונה חודשים

צוות סטודנטים מאוניברסיטת דלפט בהולנד (FS Team Delft), חשף מכונית מרוץ פורמולה חשמלית ראשונה מסוגה, שתוכננה, נבנתה ונבחנה בענן באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. 75 חברי הצוות השלימו את הרכב בשמונה חודשים בלבד, בשימוש באותן אפליקציות מבוססות ענן לתכנון, הנדסה ועבודה שיתופית אשר משמשות בתעשיית התכנון והעיצוב העולמית.

הרכב החד מושבי - DUT16, שמשקלו 160 קילוגרם ומצויד ב- 177 כוחות סוס, מאיץ מ- 0 ל- 100 קמ"ש בתוך 2.2 שניות בלבד. עיצובו הייחודי של הרכב כולל כנף קדמית מותאמת אוטומטית באמצעות מתלים, וכן מערכת הנעה, הילוכים ובלמים בכל גלגל, שנועדו להפחית את משקל הרכב ולשפר את ביצועיו בכל תנאי שטח ומזג-אוויר.

פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, אפשרה לצוות לשתף פעולה בביצוע הפרויקט, תוך חסכון בזמן ועלויות הקשורות לתשתית ה-IT ולהיבטים נוספים באמצעות היתרונות הטכנולוגיים של הענן. חברי הצוות שמגיעים מתחומים שונים, נהנו מגישה מאובטחת לתוכנה בכל זמן ומקום - באוניברסיטה, בבית, במהלך פגישות עם ספקים ובעת בחינות הרכב. קלות השימוש בפלטפורמה והממשק הידידותי, אפשרו לסטודנטים להשתמש במהירות וביעילות ביישומי מכניקה, קינמטיקה, חומרים מרוכבים וחשמל, ולהתמודד עם אתגרי תכנון מורכבים עוד לפני שהחלו בבניית המכונית בפועל.

"ללא פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס ויישומי CATIA בענן, ה- DUT16 לא הייתה מתאפשרת", אמר באס אן דה סטחה, מנהל צוות הפורמולה של אוניברסיטת דלפט FS Team Delft)). "לצוות שלנו, הכולל סטודנטים לעיצוב תעשייתי, מדעים מדויקים, הנדסת תעופה וחלל, והנדסת מכונות וחשמל, יש מטרה אחת בלבד: לזכות בכל תחרויות הפורמולה לסטודנטים. הפלטפורמה הדיגיטלית 3DEXPERIENCE מבית דאסו סיסטמס, אפשרה לנו לעבוד בצוות כדי לשפר את הביצועים של הצמיגים, המרכב, המתלים, מערכת ההנעה, האווירודינמיקה והאלקטרוניקה של הרכב שעוצב ביעילות ובמהירות".הצוות בנה את דגם הפורמולה DUT16 במטרה להשתתף ב- Formula Student, תחרות בינלאומית לתכנון הנדסי של מכוניות מרוץ ע"י סטודנטים, מטעם ארגון המהנדסים המכאניים IME. השנה ישתתפו 500 צוותים מרחבי העולם באירועים שנועדו לבחון את התכנית העסקית של כל צוות ובתוך כך את אסטרטגיית העלויות והתכנון, וכן במרוצים במסלולי פורמולה 1, בהם נבחנים ביצועי הדגמים של כלל הצוותים. צוות הסטודנטים מדלפט יגן על תואר האליפות שלו מ- 2015 בתחרויות בבריטניה, בגרמניה ובספרד.

"עשרות הסטודנטים השתמשו לראשונה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן כדי לתכנן ולעצב דגם של מכונית מרוץ פורמולה, ובתוך פחות משנה הם יצרו מכונית מרוץ מרשימה מאוד. זהו הישג מעורר השראה", אמר פיליפ פורסטייה, סגן נשיא ומנהל שיתופי פעולה בינלאומיים בדאסו סיסטמס. "ההישג גם מוכיח כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE מאפשרת הטמעות בהיקף רחב בענן ומספקת יתרון משמעותי בסביבה מאתגרת ותחרותית".האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים