גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Epson משיקה מדפסת חדשה המגדירה מחדש את האיכות בהדפסת קבלות

מאת:  ורד - Donitza PR   |   תאריך:  27/07/16 08:35   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מדפסת  TM-T88VI של אפסון
מדפסת TM-T88VI של אפסון
ה-TM-T88VI,היא מדפסת אמינה ומהירה עם קישוריות למכשירים ניידים ורב-תכליתיות
המאפשרת תמיכה בו-זמנית בשירותי POS המבוססים על מכשירים ניידים,
אינטרנט ומחשבי PC

Epson מכריזה בישראל על TM-T88VI, מדפסת קבלות חדשה המיועדת לפעול הן עם מערכות לנקודות מכירה (POS) מסורתיות מבוססות PC, והן עם מערכות מבוססות אינטרנט ומכשירים ניידים, שהפופולריות שלהן הולכת וגדלה. המדפסת אידיאלית לבעלי חנויות, ברים ומסעדות הרוצים לפתח דרכים חדשות ליצירת אינטראקציה עם לקוחות, וגם למי שמעוניינים רק לנהל פעילות משולבת או מסורתית.

נוסף על הרב-תכליתיות, דגם TM-T88VI מציע מהירות הדפסה של עד 350 מ"מ/שנייה– עם האמינות המוכחת של Epson. הפונקציה להזנת נייר אחורית מסייעת לחסוך בנייר ללא השפעה על הביצועים, ולצמצם הוצאות הפעלה ובזבוז נייר.

לדברי אורן פליישר, מנכ״ל Epson ישראל, עסקים רבים, במיוחד במגזרי הקמעונות והמסעדות, בוחנים כיום כיצד פתרונות אינטרנט וניידים לנקודות מכירה (POS) יכולים לשפר את היעילות ושביעות רצון הלקוחות, אולם אינם רוצים להתחייב למערכת חדשה לחלוטין היישר מההתחלה. ״ה-TM-T88VI תומכתב׳דו-קיום׳, המאפשר למשתמשים להוסיף בשלבים שירותי POS אינטרנטיים וניידים, או להפעיל מערכות בנפרד או במקביל, בהתאם לרצונם", אומר פליישר.

זאת ועוד: הפונקציה של ServerDirect Print מאפשרת ל- TM-T88VI להדפיס ישירות משרת אינטרנט ובנוסף, היא מספקת משואות (איתות), כדי לסייע למכשירים ניידים לזהות את המדפסת הקרובה ביותר - אפשרות אידיאלית לסביבות POS הכוללות התקנות מרובות של מדפסות. תמיכת NFC מאפשרת התאמה קלה של מחשבי טבלט, סמארטפונים ומכשירים ניידים אחרים.

השטח הנדרש לדגם TM-T88VI זהה בדיוק לשטחו של הדגם TM-T88V, ומאפשר לשדרג למערכת חדשה לחלוטין ללא צורך לארגן מחדש את המקום על הדלפק. המדפסת זמינה הן בשחור והן בלבן כדי להתאים לעיצוב של כל חנות, בר ומסעדה

ה- TM-T88VI‏ תהיה זמינה מיוני 2016.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים