גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

המטוס הסולארי הקיף את כדור הארץ

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  28/07/16 07:08   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Solar Impulse השלים הקפה של כדור הארץ בתעופה סולארית

המטוס עמד בניסוי הראשון שלו בזכות פלטפורמת הפיתוח 3DEXPERIENCE: 43,000 קילומטרים, 558 שעות ו- 17 טיסות ללא דלק

Solar Impulse – המטוס הסולארי הראשון – השלים הקפה היסטורית של כדור הארץ ללא שימוש בדלק. מטוס ה- Solar Impulse 2 נחת באבו דאבי ב- 26 ביולי, 2016, שהייתה גם נקודת הזינוק שלו למסע של 43,000 קילומטרים אשר החל ב- 9 במרץ 2015.

"איזו חוויה יוצאת דופן זו לחזות בשיא של פרויקט הנדסי שיתופי בן 12 שנים לבנייה והטסה של מטוס בדרך שרבים חשבו לבלתי אפשרית", אמר ברנרד שארלס, יו"ר ומנכ"ל, דאסו סיסטמס. "התעוזה לחלום, לפרוץ את גבולות התעופה, לרכב על הרוח היזמית של חלוצי העבר.. ברכותינו לטייסים אנדרה בורשברג וברטרנד פיקארד ולכל צוות Solar Impulse על ציון הדרך שהשיגו – לא רק בתעופה, אלא בהצגת פתרונות ברי קיימא לעתיד כדור הארץ שלנו. התשוקה לחדשנות הופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי".

צוות Solar Impulse השתמש בפתרון הייעודי לתעשייה "Engineered to Fly" המבוסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, כדי ליצור את המטוס המונע בכוח השמש. אפליקציות למידול תלת מיד של מבנים מורכבים ומורכבים, סימולציה דיגיטלית ויכולת מעקב מלאה אחר נתונים, אפשרו לחוות באופן וירטואלי את המטוס בסביבת הפעילות שלו, עוד לפני שהמריא לטיסה שוברת השיא שלו, ולהצליח בכך בניסיון הראשון.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים