גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

סיטרה תאפשר לארגונים לעבור לענן בלחיצת כפתור

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  01/08/16 05:54   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  סיטרה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אהרן ברנד
אהרן ברנד
סיטרה תאפשר לארגונים לעבור לענן בלחיצת כפתור ללא צורך בהשבתה

החברה פיתחה טכנולוגיה לניוד של מערכות אחסון אל הענן או בין ספקיות ענן

חברת האיחסון הישראלית סיטרה נטוורקס (CTERA Networks), השיקה היום טכנולוגיה ייחודית המאפשרת ניוד של נתונים לענן או בין ספקיות אחסון בענן ללא כל השבתה או הפרעה למשתמשי הקצה. באמצעות פתרון זה, יוכלו ארגונים המשתמשים בפלטפורמת האיחסון של סיטרה, להעביר במהירות את איחסון הקבצים שלהם מענן פרטי לענן ציבורי או פרטי וירטואלי (VPC), או להחליף ספקיות ענן כרצונם – תוך כדי שמירה על זמינות מלאה של הנתונים במהלך הניוד. הפתרון משתמש בהצפנת נתונים ברמה צבאית, עם מפתח הצפנה הידוע אך ורק לארגון עצמו, על מנת לאבטח את הנתונים בזמן ההעברה ובכל עת שהם שמורים בענן.

סיטרה מציעה פיתרון אחסון ענן היברידי לאירגונים המשלב חומרה ותוכנה. מוצרי החברה מאפשרים לחברות גדולות וספקי שירותי IT להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף מאובטח של קבצים על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית לפי בחירתן.

בין לקוחות החברה בישראל נמנית חברת רכבת ישראל, אשר חיפשה פתרון של שיתוף וסנכרון קבצים פרטי ומאובטח אשר באמצעותו יוכלו העובדים לשתף קבצים גדולים. באמצעות סיטרה, מחלקת מערכות המידע של רכבת ישראל הצליחה להפחית מהעומס על שרתי הדואר והקלה על תעבורת הרשת תוך כדי מתן שקיפות מלאה ואבטחת מידע משופרת. רכבת ישראל בחרה לאחסן את כל המידע בתוך גבולות המדינה, בענן הפרטי המאובטח של חברת בזק בינלאומי, אשר נמצאת בשיתוף פעולה עם חברת סיטרה משנת 2012.

סיטרה חתמה על הסכמי שיתוף פעולה גם עם ענקית הענן האמריקאית אמזון AWS. "יותר ויותר ארגונים מעבירים את נפח הפעילות שלהם לענן AWS, וזאת מתוך ההבנה שהתשתית שלנו יכולה לסייע בהורדת עלויות תפעוליות, ובהעלאת הסקאלביליות והאופטימיזציה של המערכות שלהם" אומר ביל ואס, סמנכ"ל טכנולוגיות באמזון. "אנחנו עובדים עם חברות כמו סיטרה נטוורקס כדי לסייע לארגונים לבצע את המעבר לענן מאובטח, לצד שירותי קבצים מתקדמים, תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה ומתן ערך מוסף".

"השדרוגים עליהם אנו מכריזים היום, נובעים מהבנה כי ישנם ארגונים רבים אשר מעוניינים להעביר את אחסון הקבצים שלהם לענן – אך נרתעים מכך בחשש שישארו כבולים לספק יחיד." אומר אהרן ברנד, סמנכ"ל טכנולוגיות בסיטרה. "הטכנולגיה החדשה שלנו מאפשרת לא רק העברה מהירה ומאובטחת של נתוני הארגון לענן, אלא את האפשרות להשתמש במקביל באחסון מקומי ובמספר ספקיות אחסון ענן ציבורי ולשנות את תמהיל השימוש בכל עת. גמישות זו מאפשרת למנמ"רים יכולת מיקוח משופרת, והם יכולים לבחור באופן תקופתי בספק הטוב והאמין ביותר – ללא חשש מהשבתה של עבודת הארגון".

אודות סיטרה
חברת סיטרה נטוורקס הינה חברה ישראלית מובילה בעולם בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן. החברה נוסדה ב-2008 ע"י יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ-150 עובדים. מוצרי סיטרה משלבים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לחברות גדולות וספקי שירותי IT להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף מאובטח של קבצים על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. הנהלת החברה ומרכז הפיתוח שלה נמצאים בישראל, עם משרדי מכירות ברחבי ארצות הברית, קנדה, בריטניה, צרפת, גרמניה, ספרד, איטליה, אוסטרליה והונג קונג. בין לקוחות החברה נמצאות חברות מהגדולות בעולם בתחומי הביטוח, בנקאות, אנרגיה, תרופות ועוד, וכן ספקי שירותים ואינטרנט מובילים כגון אורנג', טלפוניקה, טלקום איטליה, דויטשה טלקום, סוויסקום וקבוצת בזק. בחברה השקיעו הקרנות בנצ'מרק, בסמר, וונרוק, וכן חברת סיסקו.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים