גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

גרטנר דירגה את Egnyte כמוביל בתחום שיתוף המסמכים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  03/08/16 06:04   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  MobilitPRO
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Egnyte דורגה על ידי גרטנר ברביע המובילים בתחום סנכרון ושיתוף המסמכים

Egnyte, המפתחת פתרונות לשיתוף מסמכים בענן ומיוצגת בישראל על ידי קבוצת MobilitPRO, דורגה לראשונה בדו"ח גרטנר ברביע המובילים. Egnyte מדורגת בריבוע הקסם של גרטנר בתחום ה- Enterprise File Sync and Share של שנת 2016 בין החברות המובילות בתחום לאחר שבשנה שעברה הייתה ברביע בעלי החזון.

על פי גרטנר, בנוסף לעלייה לרביע המובילים, שביעות רצון הלקוחות מפתרונות Egnyte היא הגבוהה ביותר מכל שאר הארגונים ברביע. גרטנר בחרה ב-Egnyte בזכות יכולות ה-API של הפתרונות והשליטה שהם מעניקים ללקוחותיה. על פי גרטנר, האינטגרציה של Egnyte עם הארגונים המובילים בתחומם כגון מייקרוסופט, גוגל ו-Salesforce והיכולות ההיברידיות של פתרונות הארגון הן אלו שמייחדות אותה משאר המתחרים.

Egnyte מיצרת ומספקת שירותי Hybrid Cloud File המאפשרים צמצום העלויות של שרתי שיתופי הקבצים ללא פשרות מבחינת אבטחת המידע. הפתרון של Egnyte מוצע בשלוש תצורות: פתרון המבוסס ענן בלבד, פתרון היברידי ופתרון ארגוני יחידו מסוגו המספק לעובדים גישה מאובטחת מכל מקום למסמכים והקבצים הארגוניים.

לדברי אריה ברקוביץ', סמנכ"ל המכירות MobilitPRO : "דו"ח גרטנר שם את החותמת הסופית על מה שרבים כבר ידעו – הפתרונות של Egnyte הם מהמובילים והמתקדמים בתחום שיתוף המסמכים הארגוני והכיוון של החברה הזו ופתרונותיה הוא למעלה, הן מבחינת הטכנולוגיה והן מבחינת הגידול בהיקף הלקוחות בעולם וגם בישראל כפי שקורה לאחרונה. השדרוג המשמעותי במעמדה של Egnyte תוך כדי שמירה על רמת שירות מהגבוהות ביותר מגיע כתוצאה מהעבודה המקצועית של אנשי Egnyte ואנחנו גאים ומזדהים איתם על כך בתור נציגיה בישראל".אודות Mobility Pro
Mobility Pro היא החברה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי, המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת Mobility in Cloud פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים