גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

ECI הטמיעה את פתרון ניהול המכשירים הניידים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  08/08/16 01:03   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  MobilitPRO
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ECI הטמיעה את פתרון ניהול המכשירים הניידים Maas360 של IBM

יצרנית פתרונות התקשורת ECI הטמיעה את פתרון ה- Enterprise Mobility Managment (ניהול מדיניות מכשירים ניידים בארגון) Maas360 של חברת IBM באמצעות קבוצת MobilitPRO, המייצגת את הפתרון בישראל.

MaaS360 היא פלטפורמת ענן מלאה המספקת ממשק אחד מרכזי לכל ההתקנים הניידים בארגון. ייחודה של המערכת הוא ביכולת לספק הפרדה מלאה בין הצד הפרטי לצד העסקי על כל מכשיר. המערכת תשמש את ECI לצורך הנגשת שירותים ארגוניים על גבי המכשירים הניידים, וזאת תוך בקרה טובה יותר על המידע הארגוני והתמודדות עם איומי אבטחת מידע, תוך אספקת דוחות מפורטים ויכולות אכיפה מוגברות על המידע הארגוני בזמן אמת ובאופן אוטומטי. הטמעת הפתרון על ידי MobilitPRO נעשתה בצורה חלקה ובזמן קצר, ולאחר ההטמעה יכלו עובדי החברה לעבוד עם הסמארטפונים האישיים שלהם (BYOD).

ECI בחרה בפתרון כמתאים לה ביותר לאחר שבחנה פתרונות רבים בשוק.

דור לניאדו, CISO ב-ECI: " MaaS360 עושה לנו כיום סדר בכל הכרוך במכשירים הניידים – סמארטפונים, טאבלטים ובעתיד הקרוב גם במחשבים ניידים לטובת צריכת שירותים ויישומים ארגוניים. אנו מאפשרים לעובדים להתחבר עם המכשירים הניידים שלהם, בזמן שאנו מקפידים על הפרדה מאובטחת בין המידע הפרטי למידע הארגוני, וניהול היישומים והשירותים אליהם העובדים יכולים לגשת ".

לניאדו הוסיף: "לאחר שבחנו אופציות רבות בחרנו לבסוף ב- Mass360. בשלב ה-POC - הוכחת הקונספט - הגיע נציג של MobilitPRO ותוך כמה שעות הפתרון היה באוויר, . הקלות בהקמת התשתית מאוד חשובה לנו. מלבד זאת, חווית המשתמש הייתה הרבה יותר טובה לעומת פתרונות אחרים בשוק.
אחד היתרונות של MobilitPRO הוא שהם מכירים את ה-Maas360 על כל רמ"ח אבריו. הם תמיד זמינים לתמיכה ויודעים לתת מענה בצורה הטובה ביותר. בתור מישהו שבחן הרבה פתרונות בתחום אני חושב שזהו הפתרון הטוב ביותר שיש כיום העונה על הצרכים הייחודים שלנו כארגון".

דוד אדי מנכ"ל קבוצת MobilitPRO: "Maas360 מספק ל-ECI את כלל השירותים שארגון גדול צריך במובייל תוך כדי שמירה על רמת אבטחה וחווית משתמש גבוהה. MobilitPRO נותנת ל-ECI את כלל השירותים הנלווים ל-Maas360 כדי לספק חווית שימוש קלה ונוחה. אנחנו גאים שחברה גדולה כמו ECI בחרה בנו וב-Mass360".

אודות ECI

ECI מספקת פתרונות רשת מקיפים לספקי שירות ברחבי העולם. הפתרונות האלסטיים של אי. סי. איי נועדו להתאים לצרכים המשתנים במהירות של הלקוחות החברה. פתרונות אלו מבוססים על טכנולוגיה פתוחה, מוגנת וגמישה המאפשרת שילוב מערכות של ספקים אחרים.
על לקוחותיה נמנות חברות כגון: British Telecom, Tata ,Vodafone, MTS ומפעילות תקשורת נוספות.
החברה בעלת מרכזי פיתוח בישראל (פ"ת ועומר), הודו וסין ומשרדי שירות ומכירה בכ - 30 מדינות.
בשילוב עם פתרונות התמסורת (Packet optical transport systems) המתקדמים והמוכרים שלה, ECI מציעה מגוון יישומי SDN/NFV, פתרון אבטחת סייבר מקיף ומגוון שירותים מקצועיים. הפתרונות והמוצרים של ECI הופכים כל רשת ליתרון תחרותי המאפשר ללקוחות לפרוס במהירות וביעילות שירותים היוצרים הכנסות.
החברה שמה לה למטרה למצוא פתרון שיאפשר לה להנגיש לעובדים שירותיים פנימיים על כל פלטפורמה, ולכן היה צורך בפתרון שיהיה נוח למשתמש. לאחר בחינת פתרונות רבים בחרה ECI בMaas360. כעת מעניקה החברה לעובדיה חבילת שירותים מאובטחים הכוללים אתר לדיווח שעות, מערכת ERP, JIRA, אפליקציה לפתיחת קריאות, מייל, לוח שנה ועוד.

אודות MobilitPro
קבוצת mobilitPRO (לשעבר Mobility in Cloud ) היא החברה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי, המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת mobilitPRO פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים