גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

לראשונה קמפיין גיוס הד-סטארט ישראלי לשיטת כושר

מאת:  אורי נחום - אורין תקשורת   |   תאריך:  08/08/16 07:35   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   freelates ,  פילאטיס ,  שלי בר , כושר
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
לראשונה
קמפיין גיוס הד-סטארט ישראלי לשיטת כושר

בימים אלא מושקת בישראל שיטת כושר חדשה לאוהבי הפילאטיס - freelates -
מאפשרת להתאמן בפילאטיס מכשירים באופן עצמאי באמצעות הדרכה דיגיטלית במסך LCD אישי

בימים אלא החל קמפיין גיוס הד-סטארט (גיוס המונים) לא שגרתי בנוף הסטרטאפים הישראלי.
פרילאטיס - פילאטיס מכשירים דיגיטלי המאפשר אימון פילאטיס מכשירים עצמאי במחיר נמוך.

שלי ואסף בר, (זוג נשוי עם 3 ילדים), מנהלים כבר למעלה מעשור כמה מכוני פילאטיס באזור המרכז. לשלי, מדריכת פילאטיס מוסמכת זה 10 שנים "בוגרת דרור רז", יש חלום – לקחת את תחום הפילאטיס, (תחום מתפתח בעולם הכושר) ולקדם אותו כך שיהיה מותאם אישית למתאמנים ובמחיר נמוך.
וכך נולד ה FREELATES. אימון חופשי, בו כל אחת ואחד יכולים להגיע בזמנם הפנוי, לבחור את השיעור המתאים להם אישית, ולהתאמן בשקט וברוגע מול מסך LCD עם אוזניות אלחוטיות.

באמצעות קמפיין הגיוס החדש, מקווים שלי ואסף לגייס בשלב הראשון למעלה מ 20 אלף ש"ח לצורך חידוד הקונספט.
"מטרת ההדסטארט היא לגייס מספיק כסף על מנת שנוכל לפתח מערכי שיעור מצולמים חדשים לגיוון השיעורים. בשלב הבא נרצה לגייס סכום נוסף שיאפשר למצוא לוקשיינים חדשים ברחבי הארץ על מנת שבשורת הכושר החדשה והמוזלת תוכל להגיע לכל תושב" אומר אסף.
את הסניף הראשון של הרשת, ברחוב שנקין 7 בת"א, השיקו הזוג בר לפני מספר שבועות בהשקעה של כחצי מליון ₪.

"להתאמן בפחות מ 30 שח לשיעור פילאטיס מכשירים זה כבר לא דמיון. ואנחנו שואפים להביא את בשורת האימונים הזולים יותר והחופשיים הרבה יותר, לכל הארץ" אומרת שלי.

מה זה FREELATES
ה FREELATES הוא הדור הבא המתפתח, והאינטראקטיבי, של עולם הפילאטיס מכשירים. כל מתאמן ומתאמנת מוזמנים להגיע בזמנם הפנוי, ללא כל תאום מראש, לבחור מיטת אימון, להתחבר באמצעות אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה שממוקמת מול המיטה, לבחור את מספר השיעור המתאים להם על פי קצב ההתקדמות או הרצון באותו היום, ולהתאמן בשקט וברוגע.
את השעורים המוצגים על גבי המסך יצרה שלי, בתהליך שנמשך שבועות רבים, ובהשקעה כספית גדולה. "כל השעורים נבנו בחשיבה מראש ובהתאמה לסוגים ולסגנונות האימון השונים שכל מתאמן ירצה. אחרי השקת המיטה האינטראקטיבית הראשונה קיימנו מפגש של מתאמנים על מנת לקבל את חוות דעתם על המוצר החדש – והתגובות היו פנומנליות. אנו מאמינים ששיטת אימון זו תתאים לסוגים רבים של מתאמנים שעד היום פחדו להגיע לאימוני פילאטיס בשל סיבות שונות, וגם למתאמנים חדשים שחשוב להם זמינות בלו"ז והתאמה לתכנית אימונים אישית" אומרת שלי. "חשוב לציין שבניגוד לאימון בקבוצה שבו המדריכה עומדת ומסבירה למספר רב של משתתפים, כאן יש למתאמן אפשרות לראות הדגמה ויזואלית והסבר שמע מדויקים עבורו".
את הסניף הראשון של FREELATES בחרו שלי ואסף להשיק ברח' שינקין בת"א.
"הסניף נפתח בימים האחרונים ואנו רואים קהל גדול של מתעניינים ושל נרשמים ראשונים.
"החזון שלנו הוא לראות מיטות FREELATES בכל מכוני הכושר בישראל, בחברות עסקיות ובמתחמי הורות ואימהות, וכמובן – להתרחב גם מחוץ לגבולות הארץ". מסכמת שלי.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים